تحویل سال 1397 با بی‌بی‌سی
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

تحویل سال ۱۳۹۷ با بی‌بی‌سی

بهار از راه رسید و به سنت همه این سال‌ها که بخش فارسی بی‌بی‌سی از ماه‌ها قبل در تکاپو و تدارک برنامه ویژه نوروزی است، امسال ، قرار است مفصل‌تر از همیشه با سال کهنه خداحافظی کنیم و به استقبال سال تازه برویم.

برنامه ویژه سال تحویل تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی، از چهار ساعت قبل از سال تحویل، ساعت ۱۲:۱۵ دقیقه بعد از ظهر به وقت لندن، ۱۵:۴۵ تهران، ۱۶:۴۵ به وقت کابل و ۱۷:۱۵ به وقت دوشنبه آغاز می‌شود و به مدت شش ساعت ادامه خواهد داشت.

حق نشر عکس BBC Persian
Image caption معین از جمله مهمان‌های برنامه است

برنامه نوروزی امسال بی‌بی‌سی که به صورت همزمان در قلب هالیوود در لس‌آنجلس و لندن اجرا و پخش می‌شود، واریته رنگارنگی از محبوب‌ترین هنرمندان ایرانی و افغان حضور خواهند داشت و برنامه اجرا می‌کنند.

از جمله هنرمندانی که در جشن بزرگ نوروزی بی‌بی‌سی حضور دارند می‌توان به معین، مرتضی برجسته، بند، سعید محمدی، احمد آزاد، نعیم پوپل، ماندانا خضرایی و نوید کندلوسی، سهبا مطلبی، فیروزه و رامشا اشاره کرد.

حق نشر عکس BBC Persian
Image caption گروه ۲۵ بند از جمله مهمانان برنامه هستند

سال جدید، سال فوتبال است و جام‌جهانی که تابستان از راه می‌رسد توجه همه طرفداران فوتبال را به خود جلب کرده است. از جمله در میان همکاران بخش فارسی بی‌بی‌سی و نام‌داران دنیای ترانه و رسانه‌های فارسی زبان هم چنان ولوله‌ای افتاده که دامنه‌اش، دامن ما و برنامه نوروزی‌مان را هم گرفته! اما آیا این فقط یک تب است یا هواداران فوتبال دانشمندان این عرصه هم هستند؟ بنابراین در یک مسابقه هیجان انگیز، هم دانش و هم مهارت‌های فوتبالی برخی از این چهره‌ها را به بوته آزمایش می‌گذاریم. مسابقه‌ای که بیش از آنکه بتوان آن را پر هیجان توصیف کرد، خنده‌دار است.

حق نشر عکس BBC Persian
Image caption نیمکت‌نشینان ۹۷

کتاب بی‌شعوری را خوانده بودید؟ یکی از پر فروش ترین کتاب‌های ترجمه شده فارسی… گذر مترجم این کتاب، محمود فرجانی، کمدین ایرانی، به لندن افتاده و مستقیم به یکی از صحنه‌های نوروزی تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی آمده تا هر کس که دستش می‌رسد را دست بیاندازد!

حق نشر عکس BBC Persian
Image caption محمود فرجامی، کمدین

در لا به لای همه این بخش‌ها هم زنده و مستقیم با همکاران بخش فارسی بی‌بی‌سی با شما خواهیم بود و سفره هفت‌سینمان را با شما قسمت می‌کنیم. همینطور سال را هم به طور زنده با هم تحویل خواهیم کرد.

برنامه ویژه تحویل سال را از چهار ساعت مانده به سال جدید از طریق تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی، وب‌سایت، یوتیوب، فیس‌بوک و اینستاگرام ما تماشا کنید.