کارنامه عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی قابل دفاع است؟
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

کارنامه عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی قابل دفاع است؟

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران استعفای عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی را پذیرفته و قرار است امروز سرپرست این وزارتخانه را به مجلس معرفی کند. آقای آخوندی در بخشی از نامه استعفایش نوشته اعتقاد دارد: سه اصل پایبندی به قانون، ‌احترام به قانون مالکیت و اقتصاد بازار رقابتی را در هیچ شرایطی نباید زیر پا گذاشت و این در حالیست که به گفته او شاهد نقض هرسه این شروط هستی. همزمان محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت هم از سمت خود استعفا کرد و استعفای او هم از سوی رئیس جمهوری ایران پذیرفته شد.

بعضی از نمایندگان مجلس ایران منتقد عملکرد عباس آخوندی و محمد شریعتمداری در حوزه های مختلف بودند و تاکید داشتند که اگر آنها از سمت خود کنار نروند، استیضاح این دو را به جریان خواهند انداخت.

در برنامه چشم انداز بامدادی یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ از رادیو بی‌بی‌سی، ناصر مدنی مجری برنامه گفت‌وگویی داشته با مهدی مهدوی‌آزاد، تحلیلگر مسائل سیاسی ایران در بن آلمان و ابتدا از او درباره کارنامه عباس آخوندی پرسیده

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی بی سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این امواج و فرکانس‌های رادیویی و ماهواره‌ای پخش می‌شود.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی بی سی، به صفحه رادیو مراجعه کنید یا برنامه‌های ما را بر روی ساوند کلاود بشنوید.