محسن رضایی برای رفع نگرانی چه کسانی گفته‌هایش در مورد جنگ را اصلاح کرد؟
پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

محسن رضایی برای رفع ناراحتی چه کسانی گفته‌هایش در مورد جنگ را اصلاح کرد؟

عملیات کربلای 4 در جنگ ایران و عراق در تاریخ 5 دی 1365 آغاز شد، لو رفتن آن عملیات و شکست سختی که برای ایران در ساعات اولیه بهمراه داشت منجر شد که فرماندهان بعد از یک روز دستور به عقب‌نشینی دهند. اما آنچه که این موضوع را دوباره بر سر زبان ها انداخته چند خط کوتاهی ست که محسن رضایی اخیرا در حساب کاربری اش در توئیتر نوشته؛ "عملیات کربلای چهار برای فریب دشمن انجام شد ... با عملیات کربلای چهار به دشمن وانمود کردیم که عملیات سالانه ما تنها همین بوده است"

همین کافی بود تا سیل پیام ها به سوی این فرمانده پیشین سپاه جاری شود که چطور عملیاتی با چند هزار کشته و مفقود الاثر و مجروح می شود عملیاتی برای فریب؟پس از ادامه دار شدن واکنش ها محسن رضایی با حضور در یک برنامه تلویزیونی گفت در انتخاب کلماتش دقت کافی نکرده و عملیات کربلای چهار، عملیات اصلی بوده، نه عملیات فریب!

در برنامه چشم انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی ناصر مدنی، مجری برنامه از علیرضا نامور حقیقی، تحلیلگر مسائل سیاسی ایران در تورونتو پرسیده که مخاطب محسن رضایی در تلویزیون ایران چه کسی بود؟

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی بی سی از ساعت ۷ تا ۹ بامداد هر روز بر روی این امواج و فرکانس‌های رادیویی و ماهواره‌ای پخش می‌شود.

برای شنیدن سایر مطالب رادیوی بی بی سی، به صفحه رادیو مراجعه کنید یا برنامه‌های ما را بر روی ساوند کلاود بشنوید.