به روز شده:  15:04 گرينويچ - پنج شنبه 07 مه 2009 - 17 اردیبهشت 1388

هفته ویژه ایران در بی بی سی فارسی

مدیا پلیر

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

تازه ترین نسخه "فلش" اینجا قابل دریافت است

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

در آستانه دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ايران، بی بی سی فارسی رشته برنامه های ويژه ای را تحت عنوان "هفته ایران" از شنبه تا چهارشنبه، نهم تا سیزدهم ماه مه پخش می کند.

در "هفته ايران" و در مجموعه ای متنوع از برنامه ها و گزارش ها در باره سیاست، اقتصاد، فرهنگ و هنر، جوانان و زنان، وضعیت کنونی ایران بررسی می شود.

پاره ای از موضوعات "هفته ایران" بی بی سی فارسی عبارتند از: ساختار قدرت در جمهوری اسلامی، آزادی های اجتماعی و شخصی، شکاف بین فقیر و غنی، داستان بی پایان حقوق زنان و رابطه ایران با کشورهای جهان.

شما همچنين می توانید از طریق برنامه های خبری و تحلیلی تلویزیون، رادیو و وبسایت بی بی سی فارسی، با نگاهی تازه تر و ژرف تر به ایران امروز، از آرایش رقبای سیاسی و برنامه های نامزدهای مختلف در انتخابات دهم ریاست جمهوری آگاه شويد.

شما می توانید نظرات و مطالب یا تصاویر و ویدئوهای خود در باره وضعیت اجتماعی، سیاسی و فرهنگی ایران را نيز از طریق ايميل به نشانى shoma@bbc.co.uk برای ما بفرستید یا آنها را از طریق صفحه "ارسال عکس، مطلب، ویدیو و صدا" در بخش "ارتباط با ما" در صفحه "صدای شما" آپلود و برای ما ارسال کنید.

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.