وب‌نورد؛ از مجله بازی تا مجله علمی

وب‌نورد بخشی از برنامه کلیک است که از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پخش می‌شود و به معرفی وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها می‌پردازد.

مجله بازی

www.dbazinews.com

تب بازی‌های کامپیوتری همه جا را گرفته و بسیاری از خوره‌های بازی به هر دری می‌زنند تا از اخبار مربوط به جدیدترین بازی‌ها با خبر شوند. دنیای بازی یک مجله الکترونیکی فارسی‌زبان است که هر دو هفته یکبار منتشر می‌شود و همه پلت‌فرمها از جمله کنسول‌ها، پی سی، و تلفن‌ها را پوشش می‌دهد. به معرفی بازی‌ها می‌پردازد و اخبار مربوط به آنها را در سطح ملی و بین‌المللی در اختیارتان می‌گذارد. ظاهراً فرصت همکاری با مجله هم برای علاقمندان وجود دارد. پس اگر در بازی‌های کامپیوتری تخصص و دانش زیادی دارید می‌توانید با سایت تماس بگیرید.

اپلیکیشن عکس فیس‌بوک

http://apps.facebook.com/profile-banner

اگه کاربر فیس بوک هستید و از پروفایل جدید سایت استفاده می‌کنید، شاید دیده باشید که عکس‌های بعضی‌ها بالای صفحه پروفایلشان مثل تکه‌های پازل، ردیف شده‌اند. یک این اپلیکیشن جالب فیس‌بوک می‌تواند از عکس‌هایتان سریع و بدون دردسر یک پازل درست کند.

یادگیری زبان با بازی

www.digitaldialects.com

این روزها که اینترنت ارتباط با دنیای اطراف را برایمان راحت‌تر کرده، نیاز ما هم به دانستن زبان‌های مختلف بیشتر می‌شود. در این سایت می‌توانید از راه بازی زبان یاد بگیرید. ۶۰ زبان را پوشش می‌دهد و برای هر کدام، بازی‌های سرگرم‌کننده‌ای دارد. سطح درس‌ها مبتدی است و موضوع هایشان چیزهایی مثل اعداد، حیوانات و غذا هستند.

مجله علمی - دانسجویی

www.manzar.ws

منظر یک نشریه الکترونیکی علمی-دانشجویی است که در زمینه‌های علمی- فرهنگی- اجتماعی و گرایش‌‌های تخصصی مرتبط با «معماری ‌منظر» فعالیت می‌کند. علاوه بر اینکه شامل مقالات و اخبار مرتبط با گرایش‌‌های تخصصی معماری‌ و طراحی محیط است، به معرفی نوآوری‌ها و خلاقیت‌های علمی و هنری در ایران و خارج از کشور هم می‌پردازد. تا کنون ۷۰ شماره منتشر شده، بنابراین در بایگانیش مطالب زیادی برای خواندن پیدا می‌شود. زبان نشریه فارسی است اما قرار است در آینده به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی هم راه اندازی شود.

پخش ویدئوی زنده

www.livematrix.com

این روزها ویدیو استرمینگ زنده یک بخش مهم از اینترنت شده و شرکت‌های بزرگ دنیا اخبار مهم و محصولات جدیدشان را، قبل از هر جا، در اینترنت با مردم به اشتراک می‌گذارند. این سایت به غیر از این که راه خوبی برای دسترسی دائم به اخبار تکنولوژی است، فهرستی از سمینارها، چت‌های زنده، بازی‌ها، اخبار، ورزش و موسیقی را فراهم می‌کند. در صفحه اصلی مواردی را که در همان لحظه بهصورت زنده پخش می‌شوند ، عرضه می‌کند. می‌توانید در فهرست دنبال چیزهایی که علاقه دارید، بگردید و حتی آنها را تنظیم کنید تا سایت قبل از پخش زنده به شما خبر دهد.