جهان وحش

به روز شده:  14:50 گرينويچ - جمعه 26 اکتبر 2012 - 05 آبان 1391

مدیا پلیر

"جهان وحش" قدیمی ترین رشته برنامه های مستند در باره حیات وحش در تلویزیون بریتانیا است. این رشته برنامه ها داستان خارق العاده جانداران و حیوانات است که در شگفت آورترین مناطق جهان فیلمبرداری شده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

"جهان وحش" قدیمی ترین رشته برنامه های مستند در باره حیات وحش در تلویزیون بریتانیا است. این رشته برنامه ها که اولین قسمت آن بیش از ۴۵ سال پیش از بی بی سی پخش شد داستان خارق العاده جانداران و حیوانات است که در شگفت آورترین مناطق جهان فیلمبرداری شده است.

تلویزیون فارسی بی بی سی پیش از این نیز برنامه هائی از سری "جهان وحش" را پخش کرده است. اینک بار دیگر چند قسمت از این برنامه ها از جمله "داستان ببرها" "کفتار" "حشرات" و "خفاش ها" بازپخش میشود.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ کلیک facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

زمان پخش مجموعه "جهان وحش"

به وقت تهران به وقت کابل به وقت دوشنبه به وقت گرینویچ
یکشنبه ۲۱:۱۰ ۲۲:۱۰ ۲۲:۴۰ ۱۷:۴۰
تکرار دوشنبه ۱۱:۰۰ ۱۲:۰۰ ۱۲:۳۰ ۰۷:۳۰
تکرار سه‌شنبه ۱۶:۰۰ ۱۷:۰۰ ۱۷:۳۰ ۱۲:۳۰

*ممکن است هنگام پخش خبر فوری، زمان پخش این برنامه بدون اعلام قبلی تغییر کند.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.