قسمت دهم از سری چهارم دکتر هو

به روز شده:  15:41 گرينويچ - چهارشنبه 02 ژانويه 2013 - 13 دی 1391

مدیا پلیر

"دکتر هو" یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون بی بی سی در بریتانیا است که تا کنون چندین مجموعه آن بخش شده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

"دکتر هو" یکی از پر بیننده ترین برنامه های تلویزیون بی بی سی در بریتانیا است که تا کنون چندین مجموعه آن بخش شده است.
دکتر هو شخصیتی تخیلی از نسل اربابان زمان است که هر چند سال به صورت انسانی دیگر تجدید حیات می‌کند. او که در اصل ساکن سیاره "گالیفری" است، درماشین زمان خود که "تاردیس" نام دارد در فضا و زمان سفر می‌کند و مانند قهرمانی افسانه ای مشکلات و معضلات مردم زمین و کرات دیگررا حل می‌کند.
تولید مجموعه دکتر هو در بی بی سی قدمتی تقریبا پنجاه ساله دارد و بخشی ویژه از خاطرات نسل های مختلف مردم بریتانیاست تا کنون یازده هنرپیشه صاحب نام در نقش دکتر هو ظاهر شده اند که "دیوید تننت"، یکی از صاحب‌نام‌ترین بازیگران سینما و تئاتر بریتانیا، یکی از آنهاست.
نام این مجموعه در فهرست رکوردهای گینس هم ثبت شده چون تنها مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی است که توانسته برای مدتی تقریبا پنجاه ساله طیف گسترده ای از مخاطبان را به خود جلب کند. علیرضا واصفی، همکار ما در بخش دوبله، که در این سری به جای دکترهو حرف می زند پس از دیدار از نمایشگاه دکترهو که اخیرا در لندن برگزار شد گزارشی از این برنامه و دوبله آن تهیه کرده که دیدن آن به اطلاعات شما از این سریال می‌افزاید.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ کلیک facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

زمان پخش مجموعه "دکتر هو"

به وقت تهران به وقت کابل به وقت دوشنبه به وقت گرینویچ

جمعه

۲۱:۱۰

۲۲:۱۰

۲۲:۴۰

۱۷:۴۰

تکرار شنبه

۱۱:۰۰

۱۲:۰۰

۱۲:۳۰

۰۷:۳۰

تکرار شنبه

۰۰:۱۰

۰۱:۱۰

۰۱:۴۰

۲۰:۴۰

تکرار دوشنبه

۱۶:۰۰

۱۷:۰۰

۱۷:۳۰

۱۲:۳۰

*ممکن است هنگام پخش خبر فوری، زمان پخش این برنامه بدون اعلام قبلی تغییر کند.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.