غذاهای ساده - نایجل اسلیتر

به روز شده:  17:15 گرينويچ - چهارشنبه 02 ژانويه 2013 - 13 دی 1391

مدیا پلیر

نایجل اسلیتر در آشپزخانه منزلش با استفاده از هرچه که در یخچال دارد و یا در باغچه اش به عمل می آورد، عذاهای ساده ای تهیه می کند و طرز پخت آن را به بینندگان یاد می دهد

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

نایجل اسلیتر یک روزنامه نگار و نویسنده ای است که راجع به غذا می نویسد. او در حالی که کارشناس خوردن است، خودش یک سرآشپز مشهور نیست. او یک آشپز معمولی است که اعتقاد دارد خوردن یکی از شادی آورترین کارهای بشر است. خودش می گوید که غذای معمولی و خوشمزه پختن کار دشواری نیست بخصوص غذاهائی که همه بلدند و مرتب نوش جان می کنند. اما اگر کسی بتواند ساده ترین راه های آشپزی را انتخاب کند و غذاهای جدید و لذیذ بپزد هنرمند است.

در رشته برنامه های غذاهای ساده، نایجل اسلیتر در آشپزخانه منزلش با استفاده از هرچه که در یخچال دارد و یا در باغچه اش به عمل می آورد، عذاهای ساده ای تهیه می کند و طرز پخت آن را به بینندگان یاد می دهد.

"غذاهای ساده" نایجل اسلیتر که سری اول آن شامل شش برنامه است از سیزدهم دی ماه از تلویزیون فارسی بی بی سی پخش می شود.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ کلیک facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

زمان پخش مجموعه آشپز جسور

به وقت تهران به وقت کابل به وقت دوشنبه به وقت گرینویچ

چهارشنبه

۱۸:۳۰ ۱۹:۳۰ ۲۰:۰۰ ۱۵:۰۰

تکرار پنجشنبه

۲۳:۳۰ ۰۰:۳۰ ۰۱:۰۰ ۲۰:۰۰

تکرار جمعه

۱۵:۳۰ ۱۶:۳۰ ۱۷:۰۰ ۱۲:۰۰
تکرار شنبه

۱۴:۳۰

۱۵:۳۰ ۱۶:۰۰ ۱۱:۰۰

*ممکن است هنگام پخش خبر فوری، زمان پخش این برنامه بدون اعلام قبلی تغییر کند.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.