برنامه ویژه روز عشاق در رادیو فارسی بی‌بی‌سی

به روز شده:  13:23 گرينويچ - پنج شنبه 14 فوريه 2013 - 26 بهمن 1391

چند سالی شده که آوازه روز ولنتاین یا روز عشاق به ایران، افغانستان و تاجیکستان هم رسیده.

روز عشاق بهانه ایست برای به یاد "عشق" و "عاشقی" افتادن. بهانه خوبی است برای کاوش اینکه "عشق" کجای زندگی انسان ها قرار می گیرد.

ما در رادیو فارسی بی‌بی‌سی، هم روز عشاق را بهانه صحبت از عشق کرده ایم و با یک ساعت برنامه زنده رادیویی با شما خواهیم بود.

از شما می پرسیم آیا عاشق شده اید؟ آیا اصلا به عشق و عاشقی اعتقاد دارید؟ زیر قول و قرار عاشقیتان زده اید و مثلا خیانت کرده اید؟ چقدر به روز والنتاین اعتقاد دارید؟

از کارشناسان و هنرمندان مختلف هم دعوت کردیم تا با ما و شما در برنامه باشند و از عشق و عاشقی بگویند. موسیقی هم که در برنامه جای خود را دارد.

برای شرکت در برنامه می توانید به یکی از این دو شماره اس ام اس بفرستید:

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷

و

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸

و یا ایمیل بزنید به

کلیک Bamdadi@bbc.co.uk

برنامه رادیویی ویژه روز والنتاین از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت لندن، ۱۹:۳۰ به وقت تهران و ۲۰:۰۰ به وقت کابل از طریق موج کوتاه رادیویی ۴۹ متر فرکانس های ۵۸۷۵ و ۶۱۵۵ کیلوهرتز، فرستنده های اف ام بی بی سی در افغانستان، ماهواره هاتبرد ( فرکانس ۱۱۷۲۷، ۴ /۳، عمودی) و از طریق وب سایت ( کلیک از این لینک) پخش می شود.

در این زمینه بیشتر بخوانید

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.