پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

شیادها

"شیادها" مجموعه برنامه های جدیدی است که از هفته اول مهرماه در تلویزیون فارسی بی بی سی به نمایش در می آید.

دستمایه این سریال داستانی جذاب، یک گروه کلاهبردار حرفه ای است که هر بار یک نفر یا یک سازمان را هدف قرار میدهد. اعضای این گروه پنج نفره در طراحی حقه های پیچیده خبره اند و ادعا میکنند که دست به دزدی های کوچک و ساده نمیزنند، و هرگز قصد کلاهبرداری از انسان های ساده و درستکار را ندارند. قربانیان این گروه عمدتا افراد نادرست و طمعکاری هستند که آزمندی شان آنها را به دام "شیادها" می اندازد.

"شیادها" به کارشان به چشم هنر نگاه میکنند. طراحی حقه ها و پیچیدگی بعضی از انها بیننده را به یاد صحنه هایی از فیلم "نیش" محصول 1973 با بازی "پل نیومن" ، "رابرت ردفورد" می اندازد.

علاوه بر پیچیدگی حقه ها، روابط بین اعضای گروه هم شیرین و دیدینی است. آنها مثل خانواده ای اند که اعضای آن در حل مسائل و مشکلات شخصیِ هم، به هم کمک میکنند.

در حال حاضر سری اول مجموعه "شیادها" دوبله شده است و آماده سازی سری های بعدی این مجموعه هم در جریان است که به مرور پخش خواهند شد.

با ما از طریق صفحه فیس‌بوک بخش دوبلاژ facebook.com/bbcpersian.dubbing و یاآدرس ایمیل Doublage@bbc.co.uk در ارتباط باشید و نظرات و پیشنهادهای خود را در میان بگذارید.

*ممکن است هنگام پخش خبر فوری، زمان پخش این برنامه بدون اعلام قبلی تغییر کند.