پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

شب یلدا همراه با رادیو بی‌بی‌سی

در طولانی ترین شب سال، یک گوش و نیم نگاهتان را به ما در بخش فارسی بی‌بی‌سی بدهید.

رادیوی فارسی بی‌بی‌سی از ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۷:۰۰ به وقت گرینویچ برابر با ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰ به وقت تهران برنامه ویژه شب یلدا دارد که علاوه بر رادیو، بخش هایی از آن، همزمان از تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی هم پخش خواهد شد.

در این برنامه علی همدانی، علاوه بر موسیقی زنده، هنرمندان ایرانی را از سراسر جهان دعوت کرده: شاهین نجفی از شب یلدا می گوید و گروه ۲۵ باند از شب یلدایشان در دوبی خواهند گفت. حسین تهی رپر ایرانی هم در برنامه حضور خواهد داشت.

Image caption علی همدانی در این برنامه ویژه، علاوه بر موسیقی زنده، هنرمندان ایرانی از جمله شاهین نجفی را هم دعوت کرده است

در این برنامه از شما شنوندگان و بینندگان بی‌بی‌سی فارسی هم دعوت می کنیم تا در مسابقه آوازخوانی زنده ما شرکت کنید و استعدادتان را کشف کنید!

برای تماس با برنامه می توانید از همین حالا شماره تلفنتان را برای ما ایمیل کنید تا با شما تماس بگیریم

Bamdadi@bbc.co.uk

همینطور می توانید به ما عبارت "مسابقه" را اس ام اس بزنید:

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸

و

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷

برنامه ویژه شب یلدا، از طریق امواج کوتاه رادیویی ۲۱ و ۲۵ متر فرکانس های ۱۱۹۹۵ و ۱۳۶۶۰ کیلوهرتز، از طریق موج متوسط ۱۴۱۳ کیلوهرتز ( که در اتوموبیل ها به خوبی شنیده می شود) و از طریق یک کانال رادیویی اختصاصی روی ماهواره هاتبرد قابل دریافت است و از سایت فارسی بی بی سی هم در این صفحه پخش می‌شود.

مشخصات ماهواره:

نام کانال در بخش کانال های رادیویی BBC EUR FEED ۲

فرکانس ۱۱۷۲۷

¾

عمودی

سی دقیقه نخست این برنامه از طریق فرستنده های FM بی بی سی در افغانستان و مناطق مرزی ایران هم قابل دریافت است.

همینطور بخش هایی از سی دقیقه نخست این برنامه، همزمان از برنامه نوبت شمای تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی هم پخش می شود

برنامه ویژه دیگری هم از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ایران از تلویزیون فارسی ‌بی‌بی‌سی پخش خواهد شد و در آن بهزاد بلور، در سفری به گرجستان، یک شب پر از رقص و پایکوبی را به منازل بینندگان در سراسر جهان خواهد آورد.