پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی

در برنامه چشم‌انداز بامدادی دوشنبه ۲۳ دیماه می شنوید:

ایران و ۶ قدرت بزرگ جهان از توافق بر سر چگونگی اجرای توافق اتمی ژنو خبر داده اند، بررسی می کنیم که با این توافق، روند مذاکرات هسته ای ایران به چه سمتی در حرکت است؟

محمدرضا باهنر، از چهره های شاخص اصولگرایان، نسبت به احتمال تغییر ترکیب مجلس دهم و حضور اصلاح طلبان در آن هشدار داده است. دلایل نگرانی اصولگرایان در این زمینه را جویا می‌شویم،

علی مطهری، نماینده مجلس ایران، گفته افزایش تبلیغات حکومتی درباره اعتراض های سال ۱۳۸۸ به این دلیل است که مردم روایت به گفته او یک طرفه این وقایع را نپذیرفته‌اند.

آیا اظهارات آقای مطهری بیانگر نگاه شخصی اوست یا اینکه نشان دهنده گرایش خاصی در بین اصولگرایان است؟

اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران، دفاع از آزادی مطبوعات را امری ذاتی برای همه انسان ها دانسته و گفته کسانی رسانه ها را سانسور می کنند که از بیان حقیقت می ترسند.

از عیسی سحرخیز عضو شورای مرکزی انجمن دفاع از آزادی مطبوعات که در دیدار با آقای هاشمی رفسنجانی هم حضور داشته پرسیده‌ایم به نظر او روی سخن آقای هاشمی با چه کسانی در درون نظام جمهوری اسلامی است؟

مطالب دیگری هم داریم از جمله مرور روزنامه‌های امروز چاپ تهران همراه با مسعود بهنود و نگاهی به برندگان جوایز گولدن گلوب امسال.

چشم‌انداز بامدادی رادیو بی‌بی‌سی هر روز از ساعت شش تا هشت صبح به وقت تهران بر روی امواج کوتاه و متوسط رادیویی پخش می‌شود.

پادکست این برنامه را می‌توانید هر روز از این لینک دانلود کنید.