برنامه‌های رادیو در صفحه‌ای مستقل

حق نشر عکس .

از امروز رادیوی فارسی بی بی سی از طریقیک صفحه مستقلدر سایت فارسی بی بی سی برنامه هایش را به مخاطبان ارائه می کند.

صفحه رادیو مکانی است که شنوندگان و علاقه مندان برنامه های رادیوی فارسی بی بی سی می توانند با مراجعه به آن، علاوه بر شنیدن برنامه های رادیویی روزانه بی بی سی فارسی به صورت زنده یا ضبط شده، تحلیل، گزارش، و گفتگوهای پخش شده در برنامه های رادیویی ما را نیز به طور جداگانه بشنوند.

در این صفحه همچنین برنامه های هفتگی رادیوی فارسی بی بی سی در دسترس علاقه مندان قرار دارد و در بخش آرشیو، مجموعه ای غنی از برنامه ها و گفتگوهای پخش شده در سال های گذشته گردآوری شده است که به تدریج به شمار آن افزوده خواهد شد.

شنوندگان رادیو بی بی سی همچنین می توانند با مراجعه به صفحه رادیو، از فرکانس های پخش برنامه ها آگاه شده و به طور مستقیم با عوامل تهیه کننده برنامه ها در تماس باشند و نطرات خود را با آنها در میان بگذارند.

صفحه ویژه رادیوی فارسی بی بی سی، هر بامداد با آخرین تحولات ایران و جهان به روز می شود و پادکست برنامه رادیویی چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی نیز از طریق آن در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

شنوندگان ما می توانند برای ارائه نظراتشان در مورد برنامه های رادیو، علاوه بر بخش "تماس با رادیو بی بی سی" در صفحه رادیو، از طریق شماره تلفن ۲۲ ۲۲ ۴۱۲ ۳۷۰ ۰۰۴۴ و یا ایمیل bamdadi@bbc.co.uk با ما در ارتباط باشند.