پرونده 'سوء رفتار' برد پیت بسته شد

حق نشر عکس AP
Image caption برد پیت تقاضای گرفتن حق حضانت شش فرزندشان را کرده است

رسانه‎های آمریکایی به دنبال تحقیقات صورت گرفته از بردپیت می‌گویند این ستاره هالیوود مرتکب تخلفی در مورد سوء رفتار با پسرش نشده است.

مددکاران اجتماعی در لس‎آنجلس سرگرم تحقیقات در مورد حادثه‎ای بودند که در ماه سپتامبر در جت خصوصی بین برد پیت و پسرش رخ داد.

ادعا شده بود که برد پیت پسر ۱۵ ساله خود، مادوکس را در این پرواز خصوصی کتک زده بود.

آنجلینا جولی، ستاره سینما و همسر برد پیت یک روز بعد اعلام کرد که به دلیل اختلافات حل‌نشدنی تقاضای طلاق کرده است. آنها دو سال پیش ازدواج کرده بودند اما بیش از یک دهه شریک زندگی یکدیگر بودند.

آقای پیت درخواست گرفتن حق حضانت مشترک شش فرزندشان را کرده است.

سخنگوی آژانس خدمات کودکان و خانواده در لس‎آنجلس در بیانیه‎ای اعلام کرده است که قادر به تایید این مسئله نیست که در مورد آقای پیت تحقیقاتی انجام داده است یا نه.

برد پیت ۵۲ ساله و آنجلینا جولی، ۴۱ ساله شش فرزند دارند که سه نفر از آنها را از کامبوج، ویتنام و اتیوپی به فرزندی پذیرفته‌اند.

حق نشر عکس AFP
Image caption برد و آنجلینا با فرزندانشان در نوامبر ۲۰۱۱

این سومین ازدواج آنجلینا جولی و دومین ازدواج برد پیت بوده است.

جولی که پدر و مادرش هر دو بازیگر بوده اند، در فیلم های پرفروشی چون "آقا و خانم اسمیت"، بازی کرده است. او سر فیلمبرداری همین فیلم با برد پیت آشنا شد.

برد پیت و آنجلینا جولی فعالیت‌های بشردوستانه زیادی داشته‌اند.

در سال ۲۰۰۱ آنجلینا جولی به عنوان سفیر صلح سازمان ملل انتخاب شد. او همچنین چند موسسه خیریه از جمله "بنیاد جولی-پیت" را تاسیس کرده است.

موضوعات مرتبط