تصاویر عجیب و غریب سیاستمداران با دانش‌آموزان

تصویری که می‌بینید ترزا می، نخست وزیر بریتانیا را در جریان دیدار اخیرش از یک مدرسه‌ نشان می‌دهد، اما او اولین کسی نیست که چنین تصویری از او در مواجهه با کودکان منتشر می‌شود.

او در این تصویر با دانش آموزان سال ششم درباره لگوهای ربات شکل صحبت می‌کند.

در این مجموعه تصاویری از برخی سیاستمداران در ملاقات با کودکان ببینید.

در این تصویر صورت لوسی هوارت روی میز است، در حالی که دیوید کامرون، نخست وزیر سابق بریتانیا در حال خواندن کتاب برای اوست. این یکی از مهم‌ترین و معروف‌ترین عکس‌های دوران نخست‌وزیری دیوید کامرون است.

جورج آزبورن، وزیر سابق دارایی بریتانیا در حال صحبت درباره سیستم مراقبت از کودکان، حال آن که تیتوس به پپا پیگ فکر می‌کند.

ظاهرا چای نوشیدن اد میلیبند، رهبر سابق حزب کارگر بریتانیا برای این دانش آموزان جالب نبود. این تصویر او را درمیان دانش آموزان مدرسه‌ای در جنوب شرق لندن نشان می‌دهد.

این هم لحظه‌ای است که بوریس جانسون، شهردار سابق و وزیر خارجه فعلی بریتانیا، یک پسر بچه را نقش زمین می‌کند. بوریس جانسون در جریان دیداری که از ژاپن داشت دریک بازی برخورد سختی با یک پسربچه ده ساله کرد. این پسر بچه گفت که کمی احساس درد کرده و بوریس جانسون هم از او عذرخواهی کرده.

اد بالز، نماینده سابق پارلمان از حزب کارگر برای بلند شدن از زمین نیاز به کمک دارد. همسرش و یکی از همکارانش به او کمک کردند تا بلند شود. خوشبختانه کودکی در اطرافش نبود که آسیبی ببیند.

نیک کلگ، رهبر سابق حزب لیبرال دموکرات (و معاون سابق نخست‌وزیر) بریتانیا تک و تنها در حال خوردن غذا در کنار دانش آموزان است، اما ظاهرا پسر بچه‌ای که کنارش نشسته زیاد از این مساله خوشش نیامده.

حق نشر عکس Getty Images

بارون، پسر دونالد ترامپ در کنار مادرش در حین گوش کردن به سخنرانی پدرش.

Image caption دونالد ترامپ و بارون، پسرش

اما باراک اوباما با بچه ها مشکلی نداشت. در این تصویر او در حیاط مدرسه با بچه‌ها دیده می‌شود.

او همینطور در بازی با بچه‌ها هم تخصص داشت.

اوباما همچنین داستان‌های هیجان‌انگیزی بلد بود برای بچه‌ها بگوید.