مردی که از ۲۷ مرگ جان به در برد

آقای وودهال (نفر وسط ردیف پایین) به بیمارستان بازگشت تا از کادر پزشکی تشکر کند حق نشر عکس WORCESTERSHIRE ROYAL HOSPITAL
Image caption آقای وودهال (نفر وسط ردیف پایین با لباس صورتی) به بیمارستان بازگشت تا از کادر پزشکی تشکر کند

مردی که پس از بازی فوتبال در محله‌اش سکته کرده بود گفت که در بیمارستان "۲۷ بار" جان داد و زنده شد.

ری وودهال ۵۴ ساله که اهل ونزدبری در مرکز انگلستان است، همچنین گفت که در بیمارستان دچار حملات قلبی متعدد شده و پرستار بیمارستان از این که مجبور شده با شدت به سینه او ضربه بزند، عذرخواهی کرده است.

او گفت که یک پرستار دیگر گفته که این مهمترین تلاش منجر به نجات یک بیمار بوده که او در زندگی‌اش دیده است. آقای وودهال به دست‌کم ۶ ماه استراحت برای بهبود کامل نیاز دارد.

او که پس از ساعت‌ها تلاش و توسط تیمی شامل شش متخصص نجات پیدا کرد، گفت: "آخرین حمله من، ترسناک‌ترینشان بود."

آقای وودهال گفت که شریک زندگی‌اش دستانش را گرفته بود که "صدای بوق قطع شد و دیدم که تیم ویژه احیای قلب به داخل دویدند... داشتم جلوی چشمان او می‌مردم."

آقای وودهال هنگامی که مشغول بازی بود دردی را در سینه‌اش حس کرد. او ابتدا نگذاشته بود آمبولانس صدا کنند، اما پس از این که دردش ادامه پیدا کرد، راضی به این کار شد.

راننده آمبولانس به او گفت که سکته کرده و آن‌ها راهی بیمارستان شدند. بعدا بیمارستان هم وقوع سکته را تایید کرد. در بیمارستان بود که حملات قلبی شروع شد و تیم پزشکی ۲ فنر را وارد رگ‌های او کردند. پس از آن بود که به خانواده آقای وودهال گفتند احتمال دارد او به زندگی بازنگردد.

آقای وود هال ساعت ۹ شب وارد بیمارستان شد و آن‌طور که گفته بیشتر حملات از این ساعت تا ساعت ۳ بامداد روز بعد رخ داد. او از کادر بیمارستان تشکر کرد و گفت، با بازگو کردن این داستان می‌خواهد همه بدانند که چه کسانی جان او را نجات داده‌اند.

موضوعات مرتبط