ادامه خبرسازی دختربچه مصاحبه 'بامزه' بی‌بی‌سی؛ او 'باید رئیس‌جمهور دنیا شود'

Associated Press حق نشر عکس Associated Press
Image caption ماریون کلی (در صندلی وسط) به شهرت جهانی رسیده است

دختری که صحنه ورودش به اتاق در میانه مصاحبه پدرش با بی‌بی‌سی، در روزهای گذشته بارها و بارها در شبکه‌های اجتماعی هم‌رسان شده است، دوباره مورد توجه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است و گروهی از آنها گفته‌اند که او "باید رئیس‌جمهور کل دنیا شود."

ماریون کلی چهار ساله چند روز پیش، خرامان در پس‌زمینه گفت‌و گوی تلویزیونی پدرش ظاهر شد و به شهرت رسید. برادر کوچکش در روروئک و مادر هراسان آنها هم از جمله شخصیت‌های اصلی این ماجرای بامزه بودند.

بعد از این مصاحبه خبرساز، خانواده کلی روز چهارشنبه، ۱۵ مارس، در یک کنفرانس خبری در کره جنوبی شرکت کردند تا با رسانه‌ها صحبت کنند و این بار، ماریون بیش از قبل مورد توجه قرار گرفت.

+ حاشیه‌های مصاحبه بامزه‌ای که پیشداوری‌های نژادی را به رخ کشید

پروفسور کلی در این کنفرانس خبری گفت که او دخترش را هل نداد و فقط سعی داشت او را از مقابل دوربین دور و به اسباب‌بازی‌ها و کتاب‌هایی که در آنجا داشت، نزدیک کند با این امید که شاید تا پایان گفت‌وگویش با بی‌بی‌سی، توجه دخترش از مصاحبه پدر منحرف شود.

پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.
وقتی بچه‌ها، مصاحبه تلویزیونی پدر را به هم زدند

در طول این کنفرانس خبری، ماریون با چهره‌ای خونسرد در حالی که یک آب‌نبات چوبی در دهان داشت، روی صندلی نشسته بود و خیلی زود، نوع برخورد او و حالت چهره‌اش مورد توجه تعدادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت و گروهی از آنها گفتند که این دختر چهار ساله باید "رئیس‌جمهور کل دنیا" شود.

از جمله یکی از کاربران، با توییت عکسی از ماریون در کنفرانس خبری نوشت: ماریون کلی برای ریاست‌جمهوری

حق نشر عکس Twitter/@TheDaiLlew
Image caption یک کاربر نوشت: اگر در ۸۰ سالگی من، او رئیس‌جمهور دنیا نشده باشد، به شدت مایوس خواهم شد

یک کاربر دیگر با اشاره به نزدیک شدن موعد انتخابات ریاست‌جمهوری کره جنوبی در پی برکناری رئیس‌جمهور در هفته گذشته نوشت: "شنیده‌ام که کره جنوبی یک رئیس‌جمهور تازه لازم دارد."

حق نشر عکس Associated Press
Image caption خانواده کلی پیش از کنفرانس خبری در کره جنوبی

موضوعات مرتبط

مطالب مرتبط