چاله خیابان مقابل تفرجگاه ترامپ 'خبرساز' شد

پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.
تصاویر هوایی از چاله پدید آمده در روبروی تفرجگاه مارالاگو

در مقابل مرکز تفریحی مجلل مارالاگو که متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکاست یک چاله زمینی دهان باز کرده است.

شهرداری پالم بیچ، شهری که این مرکز تفریحی گران قیمت در آن واقع شده، روز دوشنبه با ارسال یک پیامک به ساکنان منطقه در مورد دهان باز کردن یک چاله با قطر ۱۲۰ سانتی‌متر هشدار داد.

آن طور که مقام‌های شهرداری پالم بیچ در توییت نوشته‌اند این چاله دقیقا در برابر تفرجگاه مارالاگو دهان باز کرده، در نزدیکی جایی که یک شاه لوله آب عبور کرده است.

مارالاگو در ایالت فلوریدا، متعلق به دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکاست. او پس از ورود به کاخ‌سفید تعطیلات آخر هفته‌های بسیاری را در این تفرجگاه مجلل گذرانده و حتی آن را کاخ‌سفید آخر هفته‌ها خوانده است.

در حالی که تیم راه‌سازی شهرداری مشغول ترمیم بخش فروریخته شده است، همزمانی این رویداد با انتشار عکسی از آقای ترامپ که در برابر دیوار ندبه در بیت المقدس ایستاده و دستش را درون یکی از سوراخ‌های آن کرده، موجی از طنز را در شبکه‌های اجتماعی به راه انداخته است.

حق نشر عکس Twitter
Image caption در توییت شهرداری پالم بیچ تاکید شده که این چاله دقیقا در برابر تفرجگاه مارالاگو پدید آمده است
حق نشر عکس Twitter
Image caption کاربری به شوخی در توییتر نوشته: "کاش یکی لحظه دقیق به وجود آمدن آن چاله و این عکس را متذکر شود"

آقای ترامپ در نخستین سفر خارجی خود بعد از عربستان سعودی به اسرائیل رفته است و قرار است پیش از حضور در نشست سران جی ۷، در واتیکان با پاپ هم دیدار کند.

بیشتر بخوانید

در همین حال، بعضی از کاربران دست گذاشتن آقای ترامپ بر کره نورانی که عکس آن در خلال دیدار رئیس جمهوری آمریکا با پادشاه عربستان منتشر شده بود را هم مورد توجه قرار داده‌اند.

یک کاربر توییتر هم با انتشار کارتونی که در آن به کنایه از سفرهای مکرر و پرهزینه آقای ترامپ به تفرجگاه مارالاگو اشاره کرده و نوشته: "چاله بزرگ چند ماهی است که دهان گشوده".

حق نشر عکس Twitter
Image caption در این کارتون، مخارج هنگفت سفرهای آخرهفته آقای ترامپ به تفرجگاه مارالاگو به چاله‌ای که "بیت‌المال را می‌بلعد" تشبیه شده است
حق نشر عکس Twitter
Image caption یک کاربر توییتر عکس مشترک ملک سلمان، پادشاه عربستان، عبدالفتاح سیسی، رئیس جمهوری مصر و دونالد ترامپ را که همگی دست بر یک گوی نورانی به شکل کره زمین گذاشته‌اند مایه طنز قرار داده