زنی دوست‎پسر خود را برای 'مشهور شدن' در یوتیوب کشت

حق نشر عکس YOUTUBE

مقام‌های آمریکایی می‌گویند زنی در ایالت مینه‌سوتا دوست پسر خود را هنگام شیرین‎کاری در مقابل دوربین به منظور جلب هواداران بیشتر در یوتیوب به کشتن داد.

مونالیزا پرز، ۱۹ ساله کتابی ضخیم را جلوی سینه دوست پسرش قرار داد و در مقابل دوربین و تماشاگران محله به سمت آن شلیک کرد تا ثابت کند که قطر کتاب مانع از عبور گلوله می‌شود.

کودک سه ساله این زوج و حدود ۳۰ نفر از همسایه‌ها که برای تماشا جمع شده بودند، کشته شدن آقای روییز را از نزدیک مشاهده کردند.

عمه آقای روییز گفته است که آنها می‌خواستند این ویدویو را در یوتیوب منتشر کنند تا کاربران بیشتری را در شبکه‌های اجتماعی به خود جلب کنند.

ویدیوهای پورن 'از طریق حفره یوتیوب' پخش می‌شوند

اینستاگرام 'بدترین تاثیر را بر سلامت روانی جوانان دارد'

چرا سلبریتی‌های اینستاگرام را دنبال می‌کنیم؟

ویدیو گزارشی از کسب درآمد از اینستاگرام

کلودیا روییز در گفتگو با یکی از شبکه‌های تلویزیونی داخلی به نقل از برادرزاده اش گفت که "ما می‌خواهیم تماشاگران بیشتری به خود جذب کنیم. ما می‌خواهیم مشهور شویم اما من به او گفتم این کار را نکن. چرا می‌خواهی از تفنگ استفاده کنی؟ چرا؟"

وی افزوده است: "آنها عاشق همدیگر بودند. فقط می‌خواستند شیرین‌کاری کنند."

خانم پرز که باردار است اکنون در زندان به سر می‌برد و با اتهام قتل غیر عمد روبروست. قرار است او چهارشنبه هفته آینده، ۵ ژوییه در دادگاه حاضر شود.

حق نشر عکس POLICEHANDOUT
Image caption خانم پرز با دومین کودک خود از آقای روییز باردار است

دادستانی دالاس گفته است که کتابی که در این فیلم به کار برده شده یک دائره‎المعارف با جلد سخت و اسلحه نیز یک اسلحه کمری ۵۰ کالیبر بوده است.

همچنین گفته می‌شود دو دوربین که وقایع دوشنبه شب را ضبط کرده توسط پلیس توقیف شده است.

گلوله از فاصله ۳۰ سانتیمتری و در حالی شلیک شد که همسایه‌ها در منزل مسکونی این زوج جمع شده بودند.

خانم پرز به پلیس گفته که او نگرانی خود درباره این اقدام را به دوست پسرش ابراز کرده بود و شلیک گلوله ایده آقای روییز بوده است.

خانم پرز پیش از شلیک اسلحه در صفحه توییتر خود در همان روز نسبت به نتیجه چنین کاری ابراز نگرانی کرده بود.