ملانیا ترامپ از دختر کلینتون برای دفاع از پسرش تشکر کرد

حق نشر عکس EPA
Image caption ملانیا ترامپ، دونالد ترامپ و بارون در بازگشت از نیوجرسی

ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا از چلسی کلینتون، دختر بیل و هیلاری کلینتون برای دفاع از پسر یازده ساله‌اش تشکر کرد.

یک سایت خبری از نحوه لباس پوشیدن بارون ترامپ، پسر یازده ساله رئیس‌جمهوری آمریکا انتقاد کرده بود.

خانم ترامپ در توییتر با خطاب قرار دادن چلسی کلینتون از او تشکر کرد و نوشت دفاع از کودکانمان برای این که خودشان باشند، بسیار مهم است.

سایت خبری دیلی کالر روز دوشنبه در مطلبی از نحوه لباس پوشیدن بارون انتقاد کرده و نوشته بود زمان آن رسیده که او شبیه کسی لباس بپوشد که در کاخ سفید زندگی می‌کند.

بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی از این نوشته انتقاد کرده و آن را نامناسب دانستند.

استفنی گریشام، سخنگوی خانم ترامپ به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفته است: "مانند دولت‌های قبلی ما از رسانه‌ها می‌خواهیم حریم شخصی بارون را نگه دارند." او گفت "بارون، خردسال است و حق دارد تا از دوران کودکی برخوردار باشد."

چلسی کلینتون که در دهه نود میلادی و در دورانی که پدرش رئیس‌جمهوری آمریکا بود، در کاخ سفید زندگی می‌کرد، توییت کرد "زمان آن رسیده که رسانه‌ها و دیگران بارون ترامپ را تنها بگذارند و اجازه دهند تا او از دوران کودکی که حقش را دارد، برخوردار باشد."

حق نشر عکس Getty Images
Image caption چلسی کلینتون مدتی از دوران کودکی خود را در کاخ سفید گذرانده است

فورد اسپرینگر در مطلبش برای سایت دیلی کالر نوشت: "بارون روز یکشنبه از نیوجرسی به کاخ سفید برگشت. در حالی که رئیس‌جمهوری و بانوی اول خوش‌لباس بودند، اما بارون جوان، مانند فردی بود که سوار هواپیمای ریاست‌جمهوری شده بود تا به سینما برود."

یک مدیر ارشد این سایت خبری محافظه‌کار از مطلب گزارشگر خود دفاع کرده و گفته است "او بیشتر از هر فردی طرفدار بارون ترامپ است."

چلسی کلینتون پیشتر هم از بارون در برابر انتقادها و شوخی‌های بی‌رحمانه حمایت کرده است.