سیزده هزار کیلومتر سفر پدر و مادر شوهر برای تنبیه عروس

مادر شوهر، پدر شوهر حق نشر عکس HILLSBOROUGH COUNTY SHERIFF'S OFFICE
Image caption مادر شوهر، پدر شوهر و شوهری که با اتهام های متعدد ضرب و جرح روبرو هستند

پلیس ایالت فلوریدای آمریکا می‌گوید یک زن و شوهر هندی سیزده هزار کیلومتر را طی کردند تا عروسشان را متنبه کنند.

جاسبیر کالسی ۶۷ ساله و همسرش بلوپیندر ۶۲ ساله تقریبا یک ماه پیش از پنجاب هند به هیلزبورو کانتی در فلوریدای آمریکا سفر کردند تا عروسشان را "توجیه و تنبیه" کنند.

شنبه گذشته پس از آن که پدر و مادر سیلکی گیند، عروس خانواده، به پلیس خبر دادند، ماموران پلیس به سراغ سیلکی رفتند و او را کتک خورده و کبود پیدا کردند.

اکنون خانواده شوهر سیلکی با چندین اتهام از جمله ضرب و جرح روبرو هستند.

پدر شوهر او همچنین متهم شده که چاقویی زیر گلوی عروسش گذاشته است.

پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.
وزیر رفاه: خشونت خانگی یکی از رایج‌ترین ناهنجاری‌ها در جامعه ایران است

به گزارش رسانه‌های محلی، وقتی پلیس به خانه آنها رفت، خانواده شوهر سیلکی سعی کردند جلوی ورود پلیس را به خانه بگیرند. از این رو پلیس مجبور به درخواست نیروی کمکی شد. سیلکی در همان زمان با تلفن از پلیس خواسته بود که به کمک او و پسر یک ساله‌اش برود.

به گزارش رسانه‌های محلی در جلسه تفهیم اتهام که یکشنبه سوم سپتامبر برگزار شد سیلکی ۳۳ ساله به قاضی گفت که نگران است شوهرش او را بکشد: "من خیلی می‌ترسم چون او دیشب به من می‌گفت که اگر به پلیس خبر بدهم مرا خواهد کشت. او من را خواهد کشت... او گفت تا آمدن پلیس ده دقیقه طول می‌کشد و در این فاصله اول تو را می‌کشم بعد خودم را."

شوهر و پدر شوهر سیلکی به شدیدترین نوع ضرب و جرح متهم شده‌اند. مادر شوهر با اتهام خشونت خانگی و ضرب وجرح و قصور در گزارش کودک‌آزاری روبرو است.