وال‌استریت‌ ژورنال: وکیل ترامپ به یک بازیگر پورن ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت داده بود

استفانی کلیفورد حق نشر عکس Getty Images
Image caption خانم کلیفورد رابطه جنسی با آقای ترامپ را تکذیب می‌کند

روزنامه آمریکایی وال‌استریت‌ ژورنال می‌گوید یک بازیگر فیلم‌های جنسی یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ۱۳۰ هزار دلار حق‌السکوت گرفت تا درباره رابطه جنسی ادعایی با دونالد ترامپ چیزی نگوید.

نیویورک تایمز در همین بارهمی‌گوید استفانی کلیفورد (مشهور به استورمی دانیلز) در هفته‌های حساس پیش از برگزاری انتخابات می‌خواسته است که ادعای رابطه جنسی با آقای ترامپ را در یک برنامه تلویزیونی پرمخاطب و همچنین در یک وبسایت مطرح کند.

بنا به گزارش‌ها مایکل کوهن، وکیل آقای ترامپ، قبول کرد که ۱۳۰ هزار دلار به خانم کلیفورد بپردازد تا او در این باره سکوت کند.

رابطه جنسی ادعایی میان آقای ترامپ و خانم کلیفورد با رضایت طرفین بوده است.

دونالد ترامپ پیش از این بارها به انجام آزار و اذیت جنسی متهم شده و بسیاری می‌گویند او نگاه تحقیرآمیزی به زنان دارد. انتشار فیلمی از او که می‌گفت به عنوان یک ستاره مشهور می‌تواند هر کاری دلش خواست با زنان انجام دهد، در آستانه برگزاری انتخابات به جنجالی بزرگ تبدیل شد.

مایکل کوهن، وکیل آقای ترامپ، در پاسخ به نیویورک تایمز چیزی درباره پرداخت ۱۳۰ هزار دلار به خانم کلیفورد نگفته، اما هرگونه رابطه جنسی میان او و موکلش را به شدت رد کرده است.

آقای کوهن همچنین بیانیه‌ای با امضای استفانی کلیفورد ارائه کرده که در آن خانم کلیفورد هم رابطه جنسی با آقای ترامپ را تکذیب می‌کند.

کاخ سفید هم در اطلاعیه‌ای این ماجرا را تکذیب کرده و آن را "گزارش‌های کهنه و بازیافتی" خوانده است.

حق نشر عکس Screenshot
Image caption دونالد ترامپ در فیلمی که منتشر شد می‌گفت به عنوان یک ستاره مشهور می‌تواند هر کاری دلش خواست با زنان انجام دهد

استفانی کلیفورد دومین زنی است که گفته می‌شود انتشار عمومی ادعای رابطه‌اش با آقای ترامپ به ترتیبی با پرداخت پول در آستانه انتخابات متوقف شده است.

وال‌استریت ژورنال در آستانه انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ گزارش کرد که یک شرکت رسانه‌ای حامی آقای ترامپ حق نشر انحصاری ماجرای رابطه جنسی کارن مک‌دوگال، مدل سابق پلی‌بوی، با آقای ترامپ را خریده، اما این ماجرا را منتشر نکرده است.