سایت جدید: آمدیم، با چهره ای تازه...

صفحه جدید بی بی سی

به سایت جدید بی بی سی فارسی خوش آمدید.

سایت جدید ما در راستای تغییرات کلی در سایت های بی بی سی که به منظور همگام شدن با تحولات دنیای مجازی صورت می گیرد، با طراحی تازه به شما عرضه شده است.

طراحی سایت قبلی بی بی سی فارسی نتیجه تغییراتی کلی بود که در سال 2003 میلادی روی داد و پس از پنج سال نیاز به یک خانه تکانی در صفحات اینترنتی بی بی سی ضروری به نظر می رسید.

در طرح جدید، که شامل تمامی صفحات سایت فارسی می شود، از جمله مهمترین تحولات، افزایش عرض صفحه از 800 پیکسل به 1024 است؛ بدین ترتیب همه فضای موجود در صفحه مورد استفاده قرار گرفته است.

از جمله ویژگی های سایت جدید بی بی سی امکان نمایش کلیپ های ویدیویی و صوتی در متن خبر است بدون اینکه به باز شدن پنجره جدیدی نیاز باشد.

در چهره تازه وبسایت صفحه ویژه ای به برنامه های تلویزیون فارسی بی بی سی اختصاص داده شده است. تلویزیون فارسی بی بی سی در آینده ای نزدیک پخش برنامه های خود را آغاز خواهد کرد.

در سایت جدید همچنین فهرست پرخواننده ترین مطالب سایت پیش روی شما قرار دارد تا دریابید که از پنج روز گذشته تاکنون چه مطالبی خواننده بیشتری داشته است.

همچنین، اگر مطلبی به نظرتان جالب آمد می توانید با استفاده از لینک هایی موجود در پایین هر صفحه خبری، از طریق شبکه های اجتماعی، نظیر فیس بوک و اورکات، آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

در عین حال، لینک ها به صفحات داخلی سایت به جای قرار گرفتن در سمت راست صفحه به بالای صفحه منتقل شده است.

از آنجایی که سیستم انتشار مطالبمان در وب به دلیل تغییر در طراحی سایت، متحول می شود، ممکن است از سرعت به روز شدن اخبار در سایت در یکی دو روز آینده کاسته شود. پیشاپیش به خاطر این کندی از شما پوزش می خواهیم.

امیدواریم که سایت جدید بی بی سی که امکانات فراوان دیگری نیز دارد، مانند قبل، مورد توجه شما قرار گیرد.