فریتزل به اتهامات خود اعتراف کرد

یوزف فریتزل، مرد اتریشی که متهم است دختر خود را به مدت 24 سال در زیرزمینی زندانی کرده و از او صاحب هفت فرزند شده، همه اتهامات خود را پذیرفت.

فریتزل گفته است که مشاهده ویدیوی ادای شهادت دخترش که روز سه شنبه در دادگاه نمایش داده شد، باعث شد نظرش را عوض کند.

فریتزل دختر خود را به مدت 24 سال در زیر زمین خانه اش حبس کرد. او در ابتدای محاکمه، اتهامات خود شامل تجاوز مکرر جنسی، قتل یکی از کودکانش پس از تولد، زنای با محارم و اسارت دخترش را انکار کرد.

یکی از پزشکان دادگاه پیشنهاد داد که فریتزل 73 ساله را برای معاینه و درمان به یک مرکز روانپزشکی بفرستند.

رودلف مایر وکیل فریتزل گفت که اظهارات دخترش روی او تاثیر عمیقی گذاشت و احساساتش را " نابود " کرد. آقای مایر گفت که شهادت دخترش باعث شد که برای اولین بار عواقب اعمال خود را ببیند.

"متاسفم"

قاضی دادگاه پس از نمایش ویدیوی شهادت دختر فریتزل از او پرسید که حال چه احساسی دارد. او با صدای بسیار نخیف گفت: " من گناهکارم ".

قاضی به او گفت: " دخترتان به شما گفت که نوزاد نمی تواند درست نفس بکشد و شما وقت داشتید کمک بگیرید."

فریتزل جواب داد: " من امیدوار بودم که او زنده بماند ولی باید یک کاری می کردم. نمی دانم چرا کمک نکردم. من گیچ شده بودم. من متاسفم."

الیزابت، دختر فریتزل روز 28 اوت 1984 در سن 18 سالگی ناپدید شد زمانی که - بر اساس شهادت او به پلیس - پدرش او را به زیرزمین خانه کشید و پس از دادن قرص خواب آور حبسش کرد.

الیزابت وادار به نوشتن نامه ای شد که در آن وانمود شده بود از خانه گریخته است.

الیزابت هفت فرزند به دنیا آورده اما یکی از آنها فورا پس از تولد درگذشت و گفته می شود فریتزل جسدش را به داخل دستگاه زباله سوزی ساختمان انداخت.

رزماری همسر یوزف فریتزل ظاهرا از این جرایم خبر نداشته است. الیزابت تا آوریل سال گذشته همراه سه فرزندش حبس بود.

ماجرا زمانی فاش شد که بزرگترین فرزند الیزابت، کرستین 19 ساله که پسر است، به شدت بیمار شد و به بیمارستان برده شد.

فرزندان الیزابت اکنون 5 تا 19 سال سن دارند. سه نفر از بچه ها در داخل زیرزمین با مادرشان نگهداری می شدند و هرگز رنگ آفتاب را ندیده بودند.

به گفته بازرسان، سه کودکی که توسط پدر و مادر بزرگشان بزرگ شده اند در بدو تولد به همراه نامه ای که در آن آمده بود الیزابت نمی تواند از آن ها مراقبت کند، به پدر و مادر بزرگشان واگذار شده بودند. نامه ای که الیزابت به اجبار پدرش نوشته بود.

مطالب مرتبط