برلوسکونی '۱۳ بار برای آمیزش جنسی پول پرداخته بود'

سیلویو برلوسکونی حق نشر عکس BBC World Service
Image caption آقای برلوسکونی ادعای دادستان ها را "بی معنی" خوانده است

بنابه گزارش ها دادستان ها می گویند که سیلویو برلوسکونی نخست وزیر ایتالیا ۱۳ بار برای هم آغوشی با کریمه المحروق ملقب به "روبی" درحالی که ۱۷ سال داشت پول داده است.

آنها خواستار تنظیم ادعانامه علیه سه همکار نخست وزیر به خاطر این ادعا شده اند که برای او روسپی فراهم می کرده اند.

دادستان ها ادعا می کنند که ۳۳ زن در مهمانی های "شهوت آلود" در ویلای آقای برلوسکونی در نزدیکی میلان شرکت می کردند.

برلوسکونی که روز ۶ آوریل محاکمه خواهد شد ادعاهای تازه را "بی معنی" خوانده و رد کرده است.

او اتهام ارتباط جنسی با یک روسپی زیر سن قانونی و سوءاستفاده از قدرت را رد می کند. خانم محروق نیز آمیزش با رهبر ایتالیا را تکذیب کرده است.

روسپی گری در ایتالیا جرم نیست اما پرداختن پول یا کمک به ترتیب دادن آمیزش با یک روسپی زیر ۱۸ ساله جرم است.

امیلیو فیدی مجری تلویزیونی، لیلی مورا نماینده چهره های سرشناس و نیکول مینتی عضو انجمن محلی سه نفری هستند که دادستان ها خواستار محاکمه آنها شده اند.

رسانه های ایتالیا گزارش می دهند که دادستان ها خواستار محاکمه جداگانه این افراد شده اند. آنها ادعا می کنند که اولین تماس با خانم محروق زمانی بود که او در سن ۱۶ سالگی در یک مسابقه زیبایی در سیسیلی شرکت کرد. به گفته آنها او از فوریه ۲۰۱۰ زمانی که ۱۷ سال داشت در مهمانی های آقای برلوسکونی حضور می یافت.

بنابه گزارش ها این اسناد تصریح می کند که این مهمانی ها با "ماسک، استریپ تیز و رقص های شهوت انگیز" شروع می شد و با "روابط نزدیک" برلوسکونی با یک یا دو زن خاتمه می یافت.

دادستان ها ادعا می کنند که آقای مورا و آقای فیدی زنان را انتخاب می کردند و خانم مینتی کار انتقال و پرداخت دستمزد آنها را انجام می داد.

آقای برلوسکونی در مصاحبه ای با "لاریپابلیکا" شکایت کرد که ۳۳ دختری که دادستان ها در میلان "زیر نور افکن قرار داده اند ... باقی زندگی خود را با لکه فحشا سپری خواهند کرد."

او گفت "واقعیت این است که تنها اشتباه آنها این بود که با نخست وزیر غذا خورده اند" و افزود که آن شام ها به "داستان های باورنکردنی" منجر شده است.

او همچنین قول داد در تلویزیون ظاهر شود و همه چیز را توضیح دهد و در همه جلسات دادگاه شرکت کند.

نخست وزیر ایتالیا گفت که اگر او آنچه را که دادستان ها ادعا می کنند انجام داده باشد، دوست دخترش چشمانش را در می آورد.

او افزود: "واقعیت این است که عدالت این افراد بی معنی است."

مطالب مرتبط