تازه‌ترین اختلاف دولت و مجلس

به روز شده:  18:17 گرينويچ - چهارشنبه 11 مه 2011 - 21 اردیبهشت 1390

مدیا پلیر

محمود احمدی نژاد می گوید، قانون برایش تعیین تکلیف کرده که تعداد وزارتخانه ها را کم کند، مجلس می گوید، باید بیایی از ما اجازه بگیری که چطورو به چه شکلی این کار را انجام می دهی.

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش با "ریل پلیر" یا "ویندوز میدیا پلیر"

محمود احمدی نژاد می گوید، قانون برایش تعیین تکلیف کرده که تعداد وزارتخانه ها را کم کند، مجلس می گوید، باید بیایی ازما اجازه بگیری که چطورو به چه شکلی این کار را انجام می دهی... امروز آقای احمدی نژاد که چندی است از همه طرف - و بخصوص از طرف یاران دیروزش - زیر فشار بوده، در جلسه دولت گفت بعضی فکر می کنند عین قانون هستند. منظور از این «بعضی»، البته رییس قوه مقننه بود، علی لاریجانی... آقای احمدی نژاد گفته که گفته اختلاف بین قوا را رهبر حل خواهد کرد... اما آیا با توجه به اختلافات اخیر رییس دولت با رهبر ایران، آیت الله خامنه ای که تا همین اواخر قرص و محکم پشت آقای احمدی نژاد ایستاده بود، از این پس هم چنین خواهد کرد؟

گزارش از مجید خیامدار.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.