لابی‌گر حزب نازی آمریکا ثبت نام کرد

حزب نازی آمریکا حق نشر عکس americannaziparty
Image caption حزب نازی آمریکا در حقیقت دنباله رو حزبی ملی گرای سوسیالیستی است که در اواسط قرن بیستم توسط فردی به نام جرج لینکلن راکویل راه اندازی شده بود

یکی از رهبران حزب نازی آمریکا برای نخستین بار رسما برای لابی گری ثبت نام کرد.

جان بولز، از سوی حزب نازی آمریکا به رسانه ها گفته که ثبت نام او همسو با حقوق سیاسی احزاب در آمریکا و حق رای دادن است و انتظار دارد که اعضای کنگره آمریکا درخواست برگزاری جلسات رایزنی با وی را بپذیرند.

لابی گری یک شغل کاملا حرفه ای است که در آن یک فرد یا یک گروه برای گسترش نفوذ یک دیدگاه و یا نقطه نظر مشخص در دستگاه حکومتی یک کشور فعالیت می کند.

آقای بولز به شبکه ای.بی.سی گفته که لابی گری حوزه جدیدی است که حزب نازی آمریکا تلاش می کند وارد آن شود.

یکی از شرایط ثبت نام رسمی برای لابی گری در آمریکا، اعلام رسمی دیدگاه ها و اهدافی است که حزب یا فرد لابی گر دنبال می کند.

نماینده حزب نازی گفته اهدافی که او در لابی های خود با سیاستمداران و نمایندگان مجلس دنبال خواهد کرد عبارتند از کشاورزی، عمران آب، حقوق شهروندی، قوانین بهداشت عمومی، مهاجرت، بازنشستگی و صنعت.

آقای بولز گفته که او بابت این فعالیت خود هیچگونه حقوقی دریافت نخواهد کرد.

او در سال ۲۰۰۸ هم به عنوان کاندیدای جنبش ملی سوسیالیست آمریکا برای رقابت های ریاست جمهوری ثبت نام کرده بود.

حزب نازی آمریکا در حقیقت دنباله رو حزبی ملی گرای سوسیالیستی است که در اواسط قرن بیستم توسط فردی به نام جرج لینکلن راکویل راه اندازی شده بود.

جرج لینکلن راکویل در سال ۱۹۵۹ و پس از پایان جنگ جهانی دوم که به شکست آدولف هیتلر انجامید، اتحادیه آزاد ناسیونال سوسیالیست را راه اندازی کرد که کمی بعد به حزب نازی آمریکا نام داد.

مطالب مرتبط