پخش این فایل در دستگاه شما پشتیبانی نمی شود.

تازه‌ترین تحولات بحران سوریه

جنگ در دمشق بالا گرفته. مخالفان می گویند، یک هلیکوپتر نیروهای دولتی را سرنگون کرده اند. رویترز خبر داده که بخشی از نیروها در مرز اسراییل فراخوانده شده اند تا به کمک دمشق بیایند. اما عمران زعابی، وزیر اطلاع رسانی سوریه، می گوید، نیروهای دولتی، مخالفان را فراری داده اند و بعضی هاشان با ماشین و بعضی با پای پیاده در رفته اند. تصاویری کاملا متضاد از دمشق ترسیم می شود. برای رسانه های مستقل امکان تایید هیچ یک از این ها وجود ندارد. تا ساعاتی دیگر سازمان ملل قرار است در مورد قطعنامه ای دیگر درباره سوریه تصمیم بگیرد. قطعنامه ای که روسیه گفته وتو می کند. از گفت وگوهای عنان و پوتین هم نکته ای بیرون نیامده که این موضوع را رد کند. امشب بیشتر اوضاع دمشق را بررسی می کنیم و آیا نبرد دمشق، همان نقطه عطف در داستان سوریه است؟ اول اما گزارش کسری ناجی.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.