مشتریان پرخور را از رستوران اخراج کردند

به روز شده:  13:37 گرينويچ - پنج شنبه 04 اکتبر 2012 - 13 مهر 1391
جرج دالمن

دو جوان ۲۶ ساله بریتانیایی که در یک رستوران مغولی" هر آنچه می خواهید بخورید" پرخوری کرده بودند، از این رستوران در شهر ساحلی برایتون در بریتانیا اخراج شدند.

در این رستوران ها، مشتریان در برابر پرداخت مبلغ معینی اجازه دارند به مقدار که می توانند از غذاهایی که دسترس مشتریان قرار دارد بخورند.

این دو جوان به مدت دوسال هر ماه دوبار به این رستوران می‌رفتند اما مقدار غذای مصرفی آنان ظاهرا به مراتب بیشتر از میزان معمول بوده است.

یکی از این افراد جرج دالمن، بازیگر سابق راگبی است. او گفته که پس از اینکه پنج بار از بوفه رستوران غذا کشیدند، کارکنان رستوران آنها را "خوک پرخور" نامیده و مدیریت با رفتار "بی ادبانه‌ای"آنها را اخراج کرد.

اما صاحبان رستوران گفته اند که این دو در هنگام صرف غذا رفتار مناسبی نداشتند.

این دونفر متهم شده اند که سایر مشتریان را از سر راه خود کنار می زدند تا سریع‌تر به میز غذا برسند.

'کوسه‌ها قبل از تغذیه'

اما آقای دالمن گفته است: "زمانی که آخرین بشقاب را می‌خوردیم، صاحب رستوران به طرف ما آمد و گفت که دیگر هرگز پایمان را آنجا نگذاریم و ما را آدم های انزجار آور خواند. او گفت نحوه غذا خوردن ما او را از کسب کار انداخته و ما فقط دو خوک پرخور هستیم."

وی افزوده است: "ما به شدت شوکه شدیم و از او پرسیدم که آیا شوخی می‌کند اما او در پاسخ گفت به هیچ عنوان و منظور من شما دو نفر هستید."

این بازیگر سابق راگبی ادامه داد که "ما ۱۲ پوند برای استفاده از بوفه پرداخت کرده بودیم و گفته شده بود که هرچه قدر بخواهیم می توانیم بخوریم اما ظاهرا مقدار غذایی که خوردیم پنج بشقاب از آنچه بود که انتظار داشتند."

صاحب رستورانی که این دو بریتانیایی را از رستوران بیرون کرده در مسافرت است، اما قبول کرده که این دو مشتری را "خوک" خوانده است.

یکی دیگر از صاحبان رستوران گفت: "آنها مانند کوسه که هنگام غذا چشمش را می‌بندند، رفتار می کردند. آنها مشتریان را هل می‌دانند تا به بوفه برسند و این صحنه بسیار تاسف آوری بود."

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.