نارضایتی شهروندان کیپ تاون از عنترها

به روز شده:  14:41 گرينويچ - چهارشنبه 17 اکتبر 2012 - 26 مهر 1391

مدیا پلیر

جنگ بین انسان و عنتر بالا گرفته. این داستان یک فیلم علمی - تخیلی تازه هالیوود نیست؛ بلکه وضعیت در شهر کیپ‌تاون آفریقای جنوبی است. بعضی‌ها معتقدند باید این میمون‌ها را از شهر دور کرد؛ چرا که به سطل‌های زباله و ماشین‌ها حمله می‌کنند و کلاً مایه دردسرند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

جنگ بین انسان و عنتر بالا گرفته. این داستان یک فیلم علمی - تخیلی تازه هالیوود نیست؛ بلکه وضعیت در شهر کیپ‌تاون آفریقای جنوبی است. بعضی‌ها معتقدند باید این میمون‌ها را از شهر دور کرد؛ چرا که به سطل‌های زباله و ماشین‌ها حمله می‌کنند و کلاً مایه دردسرند. اما عده دیگری معتقدند عنترها را باید به حال خودشان رها کرد.

برگردان گزارش نومسا مازِکو.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.