یک سال پس از سقوط مواضع هواداران معمر قذافی

به روز شده:  18:28 گرينويچ - چهارشنبه 17 اکتبر 2012 - 26 مهر 1391

مدیا پلیر

یک سال پیش در چنین روزهایی بود که مواضع هواداران معمر قذافی یکی پس از دیگری سقوط می‌کرد. وقایعی که نهایتا به کشته شدن رهبر پیشین لیبی و شماری از هوادارانش و سقوط حکومتش منجر شد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

یک سال پیش در چنین روزهایی بود که مواضع هواداران معمر قذافی یکی پس از دیگری سقوط می‌کرد. وقایعی که نهایتا به کشته شدن رهبر پیشین لیبی و شماری از هوادارانش و سقوط حکومتش منجر شد. اما وقایع آن روزها همچنان در هاله ای از ابهام است. حالا سازمان دیده‌بان حقوق بشر میگوید مخالفان معمر قذافی دست به جنایات زیادی زندند؛ از جمله اعدام ده‌ها نفر از بازداشت‌شدگان.

نادر سلطانپور گزارش می‌دهد.

بعضی از تصاویر ممکن است برای برخی بینندگان ناراحت کننده باشد.

تنظیمات مورد نیاز برای تماشای ویدیوها در سایت بی بی سی

توصیه ما به خوانندگان سایت این است که همیشه "میدیا پلیر" خود را به روز کنند و تازه ترین نسخه را داشته باشند تا با تغییرات احتمالی که در فایل های صوتی تصویری بی بی سی داده می شود، مشکلی برای تماشای ویدیوها نداشته باشند.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.