حمایت غرب از دولت میقاتی در لبنان

به روز شده:  19:55 گرينويچ - سه شنبه 23 اکتبر 2012 - 02 آبان 1391

مدیا پلیر

درگیری در شهر طرابلس در شمال لبنان همچنان ادامه دارد. اما در بیروت آرامش نسبی برقرار است و ارتش در تعقیب نفرات مسلحاتی که عامل درگیریهای روزهای اخیر بوده اند تاکنون ۳۴ نفر سوری و چهار نفر فلسطینی را بازداشت کرده است.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

درگیری در شهر طرابلس در شمال لبنان همچنان ادامه دارد. اما در بیروت آرامش نسبی برقرار است و ارتش در تعقیب نفرات مسلحاتی که عامل درگیریهای روزهای اخیر بوده اند تاکنون ۳۴ نفر سوری و چهار نفر فلسطینی را بازداشت کرده است. همزمان کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا صبح امروز دیداری چند ساعته از لبنان داشت تا حمایت این اتحادیه را از تلاش برای ثبات و آرامش در لبنان اعلام کند.

خبرنگارمان در لبنان گزارشی دارد از اینکه چگونه غرب این بار به جای حمایت از هوادارانش در لبنان، از دولت نجیب میقاتی حمایت می کند که حزب الله هسته اصلی آن است.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.