توفان سندی چه بر سر آمریکا می‌آورد؟

به روز شده:  21:54 گرينويچ - سه شنبه 30 اکتبر 2012 - 09 آبان 1391

مدیا پلیر

مصیبت عظیم، یا غافلگیری اکتبر هر چه نامش باشد، طوفان سندی شرق آمریکا را چنان در هم کوبید که در صد سال گذشته سابقه نداشته.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

مصیبت عظیم، یا غافلگیری اکتبر هر چه نامش باشد، طوفان سندی شرق آمریکا را چنان در هم کوبید که در صد سال گذشته سابقه نداشته . متروی١٠٨ساله نیویورک، تا به حال چنین مصیبتی به خود ندیده بود، از 134 سال پیش تابه حال ، بازار بورس نیویورک هرگز به خاطر بدی هوا دو روز پشت هم تعطیل نمانده بود. بیش از پنجاه میلیون نفر تحت تاثیرطوفان سندی قرار گرفتند، یک میلیون نفر خانه هایشان را تخلیه کرده اند و شش میلیون بی برق مانده اند، براساس تازه ترین آمار بیش از سی نفر کشته شده اند. همه اینها را اضافه کنید به متوقف شدن مبارزات انتخاباتی یک هفته مانده به یک انتخابات سرنوشت ساز.

بهمن کلباسی گزارش می دهد.


برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.