ویژه برنامه های بی بی سی فارسی برای انتخابات آمریکا

به روز شده:  12:52 گرينويچ - جمعه 02 نوامبر 2012 - 12 آبان 1391

مدیا پلیر

با ویژه برنامه انتخاباتی تلویزیون فارسی بی بی سی از ساعت ۵ صبح به وقت تهران و ۶ صبح به وقت افغانستان در هفدهم آبان (هفتم نوامبر) به مدت هشت ساعت با ما همراه باشید تا از نتایج لحظه به لحظه این رای گیری آگاه شوید.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ساکن چهار سال آینده کاخ سفید کیست؟ باراک اوباما نامزد دمکرات ها یا میت رامنی جمهوری خواه؟ تصمیمهای او روی زندگی روزمره شما که در آمریکا زندگی نمی کنید و ممکن است علاقه ای هم به سیاست نداشته باشید، چه تاثیری می گذارد؟ رئیس جمهوری آینده آمریکا برای شما و کشورتان صلح را به ارمغان می آورد یا جنگ؟

در شانزدهم آبان (۶ نوامبر) بیش از ۱۰۰ میلیون رای دهنده آمریکایی در مهمترین انتخابات جهان تصمیمی می گیرند که پژواکش را در خانه خود در ایران، افغانستان و دیگر کشورهای جهان خواهید شنید.

پس با ویژه برنامه انتخاباتی تلویزیون فارسی بی بی سی از ساعت ۵ صبح به وقت تهران و ۶ صبح به وقت افغانستان در هفدهم آبان (هفتم نوامبر) به مدت هشت ساعت با ما همراه باشید تا از نتایج لحظه به لحظه این رای گیری آگاه شوید. علاوه بر ماهواره، می توانید این برنامه را به طور مستقیم از طریق سایت ما هم دنبال کنید.

خبرنگاران ما از ستادهای انتخاباتی باراک اوباما در شیکاگو و میت رامنی در بوستون و همچنین واشنگتن و کلیولند نتایج این انتخابات را گزارش می کنند و تحلیلگران ما توضیح می دهند که مفهومش برای شما چیست.

برای اطلاع از نحوه برگزاری انتخابات در آمریکا، دیدگاههای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی اوباما و رامنی، هزینه های تبلیغاتی و معاونان دو نامزد به صفحه ویژه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سایت بی بی سی فارسی مراجعه کنید.

رادیو بی بی سی فارسی هم در روزهای ۱۶ و ۱۷ آبان از ساعت ۶ تا ۸ صبح با خبرها ، گزارشها و تحلیل این انتخابات با شماست.

اگر در انتخابات شرکت می کنید، عکسها، تصاویر و تجربیات خود را برای ما ایمیل کنید (shoma@bbc.co.uk) در هر کجای جهان که هستید نظرات شما در صفحه فیسبوک و توییتر بی بی سی فارسی و در ویژه برنامه انتخابات آمریکا هم شنیده خواهد شد. با ما تماس بگیرید:

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۰۵۴۸

۰۰۴۴۷۷۸۶۲۰۱۱۲۷

Facebook: facebook.com/bbcshoma

Twitter: @bbcpersian

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.