گفتگو با سرهنگ رامتین سبتی از فرماندهان ستاد دفاع غیرنظامی اسرائیل

به روز شده:  19:32 گرينويچ - شنبه 03 نوامبر 2012 - 13 آبان 1391

مدیا پلیر

همکارم کامبیز فتاحی در بیت المقدس / با سرهنگ رامتین سبتی (Sebti) از فرماندهان ارشد ستاد دفاع غیرنظامی ارتش اسرائیل که ایرانی تبار است، گفتگویی داشته

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

مدتی است که تب و تاب حمله نظامی به ایران در اسرائیل فرونشسته. دولت اسرائیل که تا چندی پیش مردمش را برای حملات احتمالی ایران و متحدانش آماده می کرد، حالا در نظر دارد که یک مانور بزرگ برای مقابله با حوادث طبیعی برگزار کند...مانوری که ستاد دفاع غیرنظامی ارتش اسرائیل در آن نقش مهمی دارد.

در این رابطه همکارم کامبیز فتاحی در بیت المقدس با سرهنگ رامتین سبتی (Sebti) از فرماندهان ارشد ستاد دفاع غیرنظامی ارتش اسرائیل که ایرانی تبار است، گفتگویی داشته و از او پرسیده که در حال حاضر نگرانی اصلی اسرائیل چیست؟ موشک های ایران یا سیل و زلزله؟


برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.