انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا

به روز شده:  17:49 گرينويچ - سه شنبه 06 نوامبر 2012 - 16 آبان 1391

مدیا پلیر

بعد از ماه ها تبلیغات و رقابت تنگاتنگ، رای گیری سراسری برای انتخاب رئیس جمهوری جدید آمریکا شروع شده. رقابت آن قدر نزدیک است که میت رامنی، نامزد حزب جمهوریخواه، در تلاش برای جلب آرای بیشتر، امروز هم به مناطقی در دو ایالت اوهایو و پنسیلوانیا سر می زند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

بعد از ماه ها تبلیغات و رقابت تنگاتنگ، رای گیری سراسری برای انتخاب رئیس جمهوری جدید آمریکا شروع شده. رقابت آن قدر نزدیک است که میت رامنی، نامزد حزب جمهوریخواه، در تلاش برای جلب آرای بیشتر، امروز هم به مناطقی در دو ایالت اوهایو و پنسیلوانیا سر می زند. باراک اوباما دیشب در ایالت آیووا، برای آخرین بار از مردم خواست تا به او رای بدهند. نظر سنجی ها نشان می دهد آقای اوباما در اکثر ایالت های حساس، کمی جلوتر از آقای رامنی است. اما این احتمال وجود دارد که تا پایان روز، شمار رای دهندگان به میت رامنی افزایش پیدا کند.

سینا علی نژاد گزارش می دهد.


برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.