رشد افراطی گری در لیبی پس از قذافی

به روز شده:  06:51 گرينويچ - چهارشنبه 07 نوامبر 2012 - 17 آبان 1391

مدیا پلیر

سیاست باراک اوباما در قبال انقلابهای زنجیره ای عربی، سیاستی مناقشه برانگیز بوده و موافقت و مخالفت با آن بر افکار عمومی رآی دهندگان آمریکایی تآثیرگذار بوده.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

سیاست باراک اوباما در قبال انقلابهای زنجیره ای عربی، سیاستی مناقشه برانگیز بوده و موافقت و مخالفت با آن بر افکار عمومی رآی دهندگان آمریکایی تآثیرگذار بوده. یکی از مهمترین نقاط این مناقشه، حمله به کنسولگری آمریکا در بنغازی بود که جان سفیر ایالات متحده در لیبی رو گرفت. این حمله شاید از مهمترین هزینه هایی باشه که دولت اوباما بر سر سیاست خودش در بهار عربی داد. مهرداد فرهمند به بنغازی رفته و نگاهی از نزدیک داشته به رشد افراطی گری در لیبی پس از قذافی که علامت سؤالی شده در مقابل سیاستهای دولت اوباما در این کشور.

برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.