بحرانی که مدیر‌ کل بی بی سی را به کام خود کشید

به روز شده:  22:29 گرينويچ - شنبه 10 نوامبر 2012 - 20 آبان 1391

مدیا پلیر

در پی متهم شدن یکی از سیاستمداران سابق حزب محافظه کار بریتانیا به آزار جنسی کودکان در یکی از مهم ترین برنامه های خبری بی بی سی، جورج انتویسل، مدیرکل این سازمان از سمت خود کناره گیری کرد. گزارش رادیویی محمد امینی به این موضوع می‌پردازد.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

جورج انتویسل کمتر از دو ماه هدایت بی بی سی را برعهده داشت

در پی متهم شدن یکی از سیاستمداران سابق حزب محافظه کار بریتانیا به آزار جنسی کودکان در یکی از مهم ترین برنامه های خبری بی بی سی، جورج انتویسل، مدیرکل این سازمان از سمت خود کناره گیری کرده است.

در گزارش برنامه نیوزنایت که به بررسی سوء استفاده جنسی پرورشگاه های ولز اختصاص داشت، از لرد آلپین به اسم نام برده نشده بود ولی مطالب منتشر شده در سایت های اینترنتی با استناد به این گزارش، او را به عنوان متهم شناختند.

آقای انتویسل گفته اگرچه او پس از پخش گزارش از محتوای آن مطلع شده، با این حال او به عنوان مدیرکل بی بی سی و سردبیر این سازمان خبری، مسوول محتوای همه برنامه هایی است که از این رسانه پخش می شود.

جورج انتویسل کمتر از دو ماه هدایت بی بی سی را برعهده داشت.

گزارش رادیویی محمد امینی در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی بی بی سی به این موضوع و سابقه آن می‌پردازد.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.