گفت‌وگو با یک تحلیلگر تاریخ بریتانیا درباره بحران در بی‌بی‌سی

به روز شده:  20:37 گرينويچ - 11 نوامبر 2012 - 21 آبان 1391

مدیا پلیر

رسوایی پشت رسوایی آنهم ظرف چند هفته، بی بی سی، یکی از بزرگترین رسانه های جهان را در بحران فرو برده. بحرانی که علاوه بر استعفای یکی از سردبیران برنامه های سیاسی، به کناره گیری مدیر کل بی بی سی منجر شد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

رسوایی پشت رسوایی آنهم ظرف چند هفته، بی بی سی، یکی از بزرگترین رسانه های جهان را در بحران فرو برده. بحرانی که علاوه بر استعفای یکی از سردبیران برنامه های سیاسی، به کناره گیری مدیر کل بی بی سی منجر شد. جرج انتویسل دیروز در برابر سئوالهای متعددی که در رادیوی چهار بی بی سی پرسیده شد جوابی نداشت، به همین دلیل رفتن او دور از انتظار نبود.
درست در زمانی که بی بی سی در ماجرای افشای رسوایی جنسی یک مجری برنامه های سرگرم کننده تحت فشار بود، برنامه ای پخش شد که یک سیاستمدار پرسابقه را به ناحق به آزار کودکان متهم می کرد. وکلای این سیاستمدار اقدامی حقوقی علیه بی بی سی را شروع کرده اند. کجای کار بی بی سی عیب دارد؟ و آیا اعتبار بی بی سی دچار خدشه شده؟ در این ویدیو، مصاحبه ای را با کیت ویلیامز، تحلیلگر تاریخ بریتانیا، می بینید.


برای تماشای ویدیوها باید حداقل این نرم افزارها را در رایانه خود نصب کرده باشید:

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.