نود سال با رادیو بی‌بی‌سی: پیام برای ۹۰ سال آینده

به روز شده:  17:02 گرينويچ - پنج شنبه 15 نوامبر 2012 - 25 آبان 1391

مدیا پلیر

چهارشنبه ۲۴ آبان (۱۴ نوامبر)، نودمین سالگرد آغاز به کار برنامه های رادیو بی بی سی در بریتانیا بود. به همین مناسبت، راس ساعت ۵ و ۳۳ دقیقه بعد از ظهر، تمام شبکه های رادیویی داخلی و بین المللی بی بی سی برنامه یکسانی را پخش کردند.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

بسیاری از شنوندگان، عکس‌هایی از خود و رادیوهایشان را برای بی بی سی فرستاده‌اند

دیروز چهارشنبه ۲۴ آبان (۱۴ نوامبر)، نودمین سالگرد آغاز به کار برنامه های رادیو بی بی سی در بریتانیا بود.

به همین مناسبت، راس ساعت ۵ و ۳۳ دقیقه بعد از ظهر، تمام شبکه های رادیویی داخلی و بین المللی بی بی سی که در آن ساعت برنامه داشتند، برنامه یکسانی را پخش کردند:

پیام های شنوندگان رادیو بی بی سی در داخل و خارج از بریتانیا برای شنوندگان ۹۰ سال آینده این رادیو که با موسیقی همراه بود؛ بخشی که شنوندگان رادیوی فارسی بی بی سی هم به نوعی در آن سهیم بودند.

این برنامه حدود ۳ دقیقه است و در آن، پیام هایی به زبان انگلیسی و دیگر زبانها برای مردم ۹۰ سال آینده پخش می شود.

از جمله پیام هایی از دو کودک، که یکی آرزو کرده در ۹۰ سال آینده هم مردم موسیقی را از یاد نبرند چون بدون آن سکوت بر ما چیره می شود، و دیگری که نگران گم شدن آدمهای ۹۰ سال آینده است چون معتقد است دنیای در ۹۰ سال آینده قطعا جای شلوغتری خواهد بود.

قطعه ای که می شنوید، نتیجه کار هنرمندی است به نام دیمون آلبارن Damon Albarn و به دنبال آن می‌توانید گلچینی از پیام های شنوندگان بخش فارسی بی بی سی برای مخاطبان این رادیو در ۹۰ سال آینده را هم بشنوید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.