تلاش‌های دیپلماتیک برای متوقف کردن درگیری‌های اسرائیل و حماس

به روز شده:  15:44 گرينويچ - سه شنبه 20 نوامبر 2012 - 30 آبان 1391

مدیا پلیر

تلاش های دیپلماتیک برای متوقف کردن درگیری بین اسرائیل و غزه بیشتر شده. دبیر کل سازمان ملل و سران اتحادیه عرب در قاهره دنبال یافتن راه حل سیاسی هستند و وزرای خارجه ترکیه و چند کشور عربی هم به غزه رفته اند.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

تلاش های دیپلماتیک برای متوقف کردن درگیری بین اسرائیل و غزه بیشتر شده. دبیر کل سازمان ملل و سران اتحادیه عرب در قاهره دنبال یافتن راه حل سیاسی هستند و وزرای خارجه ترکیه و چند کشور عربی هم به غزه رفته اند. هم زمان، مقام های ارشد اسرائیل برای بررسی طرح آتش بس پیشنهادی مصر تشکیل جلسه دادند. از حدود هفته پیش که درگیری ها شروع شد، دست کم ۱۱۵ نفر در غزه کشته شده اند و ۳ نفر در اسرائیل. تل آویو همچنین گفته گزینه حمله زمینی به غزه را ۴۸ ساعت کنار می گذارد تا شاید مذاکرات قاهره به آتش بس ختم بشود، اگرچه حملات هوایی ادامه دارد.

کامبیز فتاحی از غزه گزارش می دهد.

ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.