مدارک محرمانه پليس در ميان کاغذ‌های رنگی‌های جشن در نيويورک

به روز شده:  23:41 گرينويچ - 25 نوامبر 2012 - 05 آذر 1391

اين مدارک افقی خرد شده بودند نه عمودی در نتيجه اطلاعات محرمانه پليس بر روی آنها ديده می شدند

به گفته رسانه‌های آمريکايی مدارک محرمانه پليس جز کاغذ رنگی‌های تزئینی بوده که در رژه سالانه فروشگاه زنجيره ای 'ميسيز' در نيويورک استفاده شده است.

دبليو پی آی اکس، يکی از تلويزيون‌های نيويورک گزارش کرده است که اين مدارک، خرد شده اما خوانا بوده‌اند و به پلیس منطقه 'نسا' تعلق داشته‌اند.

گفته می‌شود در اين مدارک، اطلاعات بانک و شماره ملی کارمندان پليس نوشته شده بود.

اين مدارک افقی خرد شده بودند، نه عمودی در نتيجه اطلاعات آنها کاملا ديده می شدند.

ايتن فينکل اشتاين، يک دانشجو که متوجه تکه کاغذ خرد شده ای بر روی کت يکی از دوستانش شده بود به شبکه تلويزيونی دبليو پی آی اکس گفت: "روی کت (دوستم) افتاد و روی آن يک شماره ملی نوشته شده بود."

او و دوستش به دنبال خرده کاغذهای ديگر گشتند و اطلاعات بيشتری پيدا کردند.

آقای فينکل اشتاين گفت: "شماره‌های تلفن، آدرس، شماره‌های ملی، پلاک اتومبيل‌ها و بعد گزارش‌های پليس از حوادث را (روی اين تکه کاغذها) پيدا کرديم."

روی برخی از اين تکه کاغذها آمار مربوط به دستگيري‌ها و گزارش‌های پليس درباره آنها ديده می‌شد و برخی ديگر هم نام کارآگاه‌های منطقه نسا را در بر داشته‌اند.

يک نماینده پليس‌ منطقه به اين تلويزيون گفته است که "پليس در اين باره بسيار نگران است. ما در اين باره تحقيق و مراحلی را که باعث شده اين مدارک پخش شود را مرور خواهيم کرد."

فروشگاه ميسيز خرد کردن اين مدارک را رد کرده و گفته است که از کاغذهای تزئينی استفاده کرده است که سوراخ شده اند نه تکه تکه.

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.