التهاب در قاهره ادامه دارد

به روز شده:  20:34 گرينويچ - 09 دسامبر 2012 - 19 آذر 1391

مدیا پلیر

خیابانهای مصرهنوز شلوغ است ، گارد ریاست جمهوری به خیابان آمده تا مراقب حمله احتمالی به کاخ ریاست جمهوری باشد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

خیابانهای مصرهنوز شلوغ است ، گارد ریاست جمهوری به خیابان آمده تا مراقب حمله احتمالی به کاخ ریاست جمهوری باشد. میزان حضور موافقان ومخالفان محمد مرسی، در این یک هفته مانده به همه پرسی قانون اساسی می تواند سرنوشت انقلاب مصر را رقم بزند. گرچه محمد مرسی اختیارات گسترده ای که برای خودش در نظر گرفته بود را ملغی کرد اما مخالفان می گویند، خواهان تعویق همه پرسی قانون اساسی هستند. چرا که پیش نویس این قانون اساسی را که قرار است به رای گذاشته شود، اسلامگرایان، براساس قوانین اسلامی نوشته اند. جهان به تماشای وضعیت مصر نشسته و کمتر اظهار نظری از سران سایر کشورها درباره این تحولات شنیده می شوند. امشب خواهیم دید که مخالفان و موافقان مرسی در این مرحله به دنبال چه هستند و آیا انقلاب مصر انقلابی اسلامی می شود؟

کسری ناجی گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ماپیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.