ابراز تاسف از مرگ پرستار بیمارستان عروس خاندان سلطنتی

به روز شده:  17:57 گرينويچ - دوشنبه 10 دسامبر 2012 - 20 آذر 1391

دو مجری استرالیایی از مرگ پرستار بریتانیایی به شدت ابراز تاسف کردند

دو مجری یک رادیوی استرالیایی گفته‌اند که از مرگ پرستار بیمارستانی که عروس ملکه بریتانیا در آن بستری بود، عمیقا متاسف هستند.

اخیرا پیکر بی‌جان جاسینتا سالدانا، پرستار بیمارستان خصوصی‌ شاه ادوارد هفتم که همسر فرزند ارشد ولیعهد بریتانیا، در آن بستری بوده، در مکانی در نزدیکی بیمارستان پیدا شد.

خانم سالدانا پرستاری بود که در هنگام بستری بودن عروس خاندان سلطنتی بریتانیا، به تلفن دو گوینده رادیویی استرالیایی، که خود را به عنوان ملکه و ولیعهد جا زده بودند، جواب داده بود.

خانم سالدینا تلفن این دو گوینده استرالیایی را به پرستار دیگری وصل کرد که اطلاعات شخصی مربوط به وضعیت جسمانی همسر فرزند ارشد ولیعهد را در اختیار آنها قرار داد.

این پرستار خودکشی کرد و جان خود را از دست داد.

مل گریگ و مایکل کریستین، دو مجری استرالیایی در حالی که به شدت متاثر بودند، گفتند که خبر مرگ خانم سالدانا، را در نخستین ساعات روز شنبه (۸ دسامبر) شنیدند.

آقای کریستین در پاسخ به این سوال که واکنش شما از شنیدن خبرمرگ خانم سالدانا چه بوده، در حالی که گریه می‌کرد، گفت: "بسیار متاسفم و عمیقا با خانواده و دوستان خانم سالدانا ابراز همدردی می‌کنم."

بیمارستان شاه ادوارد هفتم در اطلاعیه‌ای گفته است که خانم سالدانا برای مدتی بیش از چهار سال در آن بیمارستان به عنوان پرستار کار کرده و مورد احترام همه همکاران خود بوده است.

پلیس لندن گفته است که به تحقیقات در خصوص مرگ این پرستار ادامه می‌دهد.

عروس خاندان سلطنتی بریتانیا هفته گذشته به مدت چهار روز به دلیل حالت تهوع صبحگاهی در بیمارستان شاه ادوارد هفتم بستری بود.

در این زمینه بیشتر بخوانید

موضوعات مرتبط

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.