صحبت‌های پدر و مادر پسر ۶ ساله‌ای که در حادثه سندی هوک کشته شد

به روز شده:  18:29 گرينويچ - چهارشنبه 16 ژانويه 2013 - 27 دی 1391

مدیا پلیر

ایالت نیویورک آمریکا یکی از سختگیرانه ترین قوانین اسلحه را تصویب کرد. اولین تغییر در قانون پس از تیراندازی در دبستان سندی هوک که در آن ۲۶ نفر کشته شدند. باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، هم قرار است که امروز برنامه اش را برای کاهش خشونتهای مسلحانه ارائه ک

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

ایالت نیویورک آمریکا یکی از سختگیرانه ترین قوانین اسلحه را تصویب کرد. اولین تغییر در قانون پس از تیراندازی در دبستان سندی هوک که در آن ۲۶ نفر کشته شدند. باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا، هم قرار است که امروز برنامه اش را برای کاهش خشونتهای مسلحانه ارائه کند.

در سایه این تحولات، استیو کینگستون خبرنگار بی بی سی پای صحبتهای پدر و مادر دیلن هاکلی نشسته، پسر ۶ ساله ای که در حادثه سندی هوک کشته شد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.