انتخابات اسراییل: تمرکز بر مسائل داخلی است

به روز شده:  15:21 گرينويچ - شنبه 19 ژانويه 2013 - 30 دی 1391

مدیا پلیر

مردم اسراییل در شرایطی روز سه شنبه ۲۲ ژانویه (۳ بهمن) برای تعیین اعضای پارلمان و نخست وزیر بعدی این کشور به پای صندوق های رای می‌روند که احزاب و رای دهندگان بر مسائل داخلی و مشکلات اقتصادی تمرکز کرده‌اند. گزارش رادیویی کامبیز فتاحی در همین زمینه است.

بشنویدmp3

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

عملکرد اقتصادی دولت بنیامین نتانیاهو به شدت مورد انتقاد رقبای او قرار گرفته است

مردم اسراییل روز سه شنبه ۲۲ ژانویه (۳ بهمن) برای تعیین اعضای پارلمان و نخست وزیر بعدی این کشور به پای صندوق های رای خواهند رفت.

در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی پارلمان اسراییل، نه مساله برنامه اتمی ایران چندان مطرح است و نه موضوع صلح با فلسطینی‌ها.

در عوض، احزاب و رای دهندگان بر مسائل داخلی و مشکلات اقتصادی تمرکز کرده‌اند.

رقبای بنیامین نتانیاهو از ابتدا می‌خواستند با انتقاد از افزایش بهای مواد غذایی، سوخت و مالیات او را در موضع تدافعی قرار بدهند، اما به نظر نمی‌رسد که این استراتژی موثر بوده باشد.

کامبیز فتاحی، خبرنگار بی بی سی فارسی در بیت المقدس، در این مورد گزارشی تهیه کرده که در برنامه کلیک چشم انداز بامدادی رادیو بی بی سی پخش شده است.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.