مراسم تحلیف عمومی باراک اوباما در حضور صدها هزار نفر

به روز شده:  20:02 گرينويچ - دوشنبه 21 ژانويه 2013 - 02 بهمن 1391

مدیا پلیر

مراسم تحلیف عمومی باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در حضور صدها هزار نفر انجام شد. آقای اوباما در سخنرانی خود بر تعهد به ارزشهای قانون اساسی آمریکا و لزوم اتحاد برای گذر از مشکلات اقتصادی تاکید کرد

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

مراسم تحلیف عمومی باراک اوباما رییس جمهوری آمریکا در حضور صدها هزار نفر انجام شد. آقای اوباما در سخنرانی خود بر تعهد به ارزشهای قانون اساسی آمریکا و لزوم اتحاد برای گذر از مشکلات اقتصادی تاکید کرد. او از برنامه بیمه همگانی و تامین اجتماعی خود دفاع کرد و گفت که طبقات ضعیف در آمریکا باید همچنان مورد حمایت قرار گیرند. برنامه ای که به شدت مورد انتقاد جمهوری خواهان بوده. رییس جمهوری آمریکا در مراسم سوگند دستش را بر روی دو انجیل گذاشت. انجیل آبراهام لینکلن که آمریکا را متحد کرد و انجیل مارتین لوتر کینگ قهرمان مبارزه برای حقوق مدنی سیاهان. در این مراسم میهمانان لاتین تبار هم نقشی برجسته داشتند، نشانه ای از اینکه آمریکا از نظر اجتماعی تغییر کرده.

گزارش از سینا علی نژاد


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق کلیک صفحه تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.