آغاز انتخابات اسرائیل و پیش بینی پیروزی نتانیاهو

به روز شده:  15:24 گرينويچ - سه شنبه 22 ژانويه 2013 - 03 بهمن 1391

مدیا پلیر

اسرائیلی ها برای انتخاب نمایندگان مجلس و دولت تازه به پای صندوق های رای رفته اند. رای گیری تا ساعت ده شب به وقت محلی ادامه دارد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

اسرائیلی ها برای انتخاب نمایندگان مجلس و دولت تازه به پای صندوق های رای رفته اند. رای گیری تا ساعت ده شب به وقت محلی ادامه دارد. انتظار می رود که حزب بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر، در قدرت بماند. حزب او، لیکود با حزب اسراییل خانه ما، یک حزب راستگرای ملی‌گرا، ائتلافی تشکیل داده. آقای نتانیاهو به همراه دو پسر و همسرش چند دقیقه بعد از بازشدن صندوق ها رای داد. او گفت که مردم بین اسرائیلی ضعیف و اسرائیلی قوی و متحد تصمیم می گیرند. گرچه انتظار می رفت مشارکت در این انتخابات زیاد نباشد، تا ظهر امروز ۲۷ درصد رای داده اند، بیشتر از چهار انتخابات اخیر در اسرائیل.

کامبیز فتاحی گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.