تشکیل دولت جدید اسرائیل، کار دشوار نتانیاهو

به روز شده:  15:13 گرينويچ - چهارشنبه 23 ژانويه 2013 - 04 بهمن 1391

مدیا پلیر

هرچند بنیامین نتانیاهو در سخنرانی دیشب‌اش، چهره یک سیاستمدار پیروز را به خود گرفت، اما هم خود او و هم رقبایش می‌دانند که او هفته سختی پیش رو دارد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

هرچند بنیامین نتانیاهو در سخنرانی دیشب‌اش، چهره یک سیاستمدار پیروز را به خود گرفت، اما هم خود او و هم رقبایش می‌دانند که او هفته سختی پیش رو دارد. او نتوانسته اکثریت قابل توجهی را به دست آورد و رهبر حزب کارگر، که حزبش بعد از حزب «آینده ای هست»، با به دست آوردن 17 کرسی سوم شده، می‌گوید، مذاکرات را شروع کرده تا نگذارد آقای نتانیاهو برای بار سوم،نخست وزیر اسراییل شود. آقای نتانیاهو در سخنرانی شب گذشته، باز هم گفت که ایران اولویت‌اش خواهد بود اما به مسائل داخلی هم بیش از پیش توجه خواهد کرد. خطو طی که روشن می‌کند او برای ائتلاف احزاب میانه را هم در نظر دارد.

کامبیزفتاحی از تحولات دیشب تا به حال گزارش می دهد


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید.

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.