مصر به کدام سو می‌رود؟

به روز شده:  21:12 گرينويچ - سه شنبه 29 ژانويه 2013 - 10 بهمن 1391

مدیا پلیر

مصر در تب و تابی است که می تواند تعیین کننده سرنوشت یک انقلاب باشد. وزیر دفاع می گوید که ادامه ناآرامی های خونین و اعتراض های پی در پی، کشور را به پرتگاه فروپاشی می کشد.

تماشا کنیدmp4

برای پخش این فایل، نرم افزار "جاوا اسکریپت" باید فعال شود و تازه ترین نسخه "فلش" نیز نصب شده باشد

پخش ویدیو با ویندوز میدیا پلیر

مصر در تب و تابی است که می تواند تعیین کننده سرنوشت یک انقلاب باشد. وزیر دفاع می گوید که ادامه ناآرامی های خونین و اعتراض های پی در پی، کشور را به پرتگاه فروپاشی می کشد. ولی چرا در حالی که خیزش مردمی علیه حکومت حسنی مبارک نوید دهنده آغاز یک حکومت مردمسالار موفق بود، حالا بیشتر از هر زمان دیگری با خطر افتادن به کام ناآرامی و بی نظمی روبروست. در دور اخیر خشونتها دست کم پنجاه نفر کشته شده اند و تنش در خیلی از میدانها و کوچه های چهار شهر بزرگ مصر موج می زند. چقدر سایه ناکامی بر سر حکومتی سنگینی می کند که در دست اسلامگرایان اخوان المسلمین است؟

حسیب عمار گزارش می دهد.


ویندوز میدیا پلیر نسخه ۹

فلش پلیر نسخه ۹.۰.۱۱۵.۰ برای پخش ویدیوی فرمت h.۲۶۴

اگر مشکلی با تماشای ویدیوها داشتید با ایمیل persian@bbc.co.uk با ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه کلیک تماس با ما پیام خود را ارسال کنید

More Multimedia

BBC © 2014 بی بی سی مسئول محتوای سایت های دیگر نیست

بهترین روش دیدن این صفحه بر روی آخرین مرورگر مجهز به CSS است. با اینکه مرورگر کنونی تان قابلیت نمایش سایت را دارد ولی امکان بهترین تجربه تصویری را به شما نمی دهد . لطفا در صورت امکان مرورگر خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید.